gebe
  1. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0

Hangi kozmetik ürünleri kullanıyorsunuz En Son Hangi Kozmetik Ürününü Aldınız ?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında tavuk_kavurma tarafından paylaşıldı.

saito spa cilt bakım ürünü saito spa saıto loreal code jeunesse saıto ürünleri Merhaba kızlar hadi bakalım en son ne ürün aldınız resimli paylaşalım ve ürünle ilgili açıklamalarınızı beğenip beğenmediğimizi yazalım.. Yorumlarınızıda eksik etmeyin kızlar :d050:

Benim en son aldığım ürün..

Neutrogena Göz Makyaj Temizleme

Çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim saniyede çıkarıyor tümünü hemde cilde nemlik veriyor ıslaklık bırakmıyor sonrasında ılık suyla yıkayabilirsinizde. Benim gözlerim hassas olduğu halde hiçbir sorun yaşamadım. Öncesinde maybelline nin 2si bi arada kullanıyordum ısrarla ondan istemiştim ama yoktu bayanın tavsiyesi üzerine aldım dediği gibi çıktı.. hiçte pişman olmadım diğerlerine oranla çok daha iyi :cah:

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    En son aldığım bakım ürünleri kızlar...
    Saçım için Akad Gardi Saç Köpüğü kullanıyorum ve çok memnunum hem fiyatı çok uygun hemde saçlarım çok kolay şekle giriyor...Kesinlikle tavsiye ederim.

Rimel olarak ise maybelline kullanıyorum tavsiye edermiyim :D:D Kesinlikle tavsiye ederim

Göz makyajımı temizlemek içinse avon göz makyaj temizleyicisini kullanıyorum...

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    avon göz kalemi aldım turkuaz olanını
    Plush Purple

ağda bandı :D:D

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    En son max factor rimel aldim.

5. berennaz

berennaz Forum Okuru

[​IMG]tavsiye ederim inceltici

6. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    resim koymayı çok isterdim ama bir türlü yüklenmiyoo. en son GOLDENROSE dan tırnak eti yumuşatıcısı aldım memnunum bide vichy normaderm nemlendirici tavsiye ederim

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    flormardan 2 oje ve bir göz kalemi aldım

8. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    rimel aldim

9. tavuk_kavurma

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    flormar x5 turbo rimel

bunun turuncu olanından aldım pembesi zaten vardı eskimişti :D

rimelim den çok memnunummm zaten uzun kirpiklerim ama çok yoğun değil.. birleştirmiyor tel tel pişmaniye gibi oluo :D:D:D ne güzel bencetme yaptım ama ve fiyatı 9 tl :)

10. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    rimel aldım, çok sık ve uzun gösteriyo

11. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    L`oreal Youth CODE Jeunesse
    yüz cremi

Son düzenleme: 30 Ekim 2010
  12. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    en son AVON dan [​IMG]
    aldım ama sevmedim ..

13. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Tavukummm loreall su bazlı nemlendiricisi ve amorr parfüm :kiss:

14. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    avondan tresella bıde tomorrow aldm balım....

15. tavuk_kavurma

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    bende geçenlerde astoria ya uğramışken flormar gördüm ve pudram bitmişken alayım dedim

birde aklımda göz makyaj temizleyici vardı evdeki bitmişti. Tam çıkacakken tezgahda göz temizleme disklerini gördüm denemek amaçlı bir alim ne olucak die aldım ve çok memnunum bir tanesi yeterli oluyor çok rahatlıkla çıkartıyor ve besleyici özelliği var göze bir zararı yok. Benim gözleirm çok hassastır normalde bir sıkıntı olmadı. Ayrıc açok pratik olmasıda bir avantaj yanınızda da gezdirebilirsiniz. Hemen temizleyip kurtuluyorsunuz en ağır göz makyajlarından. İçinde 80 tane var 8-9 tl civarı fiyatı..

Hangi kozmetik ürünleri kullanıyorsunuz En Son Hangi Kozmetik Ürününü Aldınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Kozmetik Ürünlerini Tercih Etmeliyiz?

Hangi Kozmetik Ürünlerini Tercih Etmeliyiz?

ünlülerin kozmetik tercihleri ddf kullanan ünlüler Kozmetik; Kadınların bakımlı ve güzel görünmek adına en sık başvurdukları yöntemlerden biri kozmetik kullanımı. Bu nedenle de cildin istek ve ihtiyaçlarına uygun her gün yeni ürünler tüketicinin kullanımına sunuluyor. Ancak bu ürünler içerisinde dermo-kozmetikler içerikleriyle farklı özelliklere sahipler. İlaç ve kozmetikler arasında yer alan...
  2. Kozmetik ürünleri saklama rehberi

Kozmetik ürünleri saklama rehberi

Biz kadınların vazgeçilmezleri arasında olan kozmetik ürünlerinin ömrünün uzun olması için, bilinçli bir şekilde muhafaza edilmesi gerekir Melek'lerim. Örneğin Melek'ler; Bakım kremlerini buzdolabında saklayın Bakım kremlerinin üzerlerinde son kullanma tarihi belirtilmemişse en fazla 30 ay saklanabilir. Peki bu süre içinde kreminizin bozulmasını nasıl önlersiniz? Çok basit; kreminizi...
  3. Kozmetik Ürünleri

Kozmetik Ürünleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Güvenli Olmayan Kozmetik Ürünleri Hangileri haydi gelin öğrenelim!

Güvenli Olmayan Kozmetik Ürünleri Hangileri haydi gelin öğrenelim!

Güvensiz Kozmetik Ürünleri Neler? Sağlık Bakanlığı Kozmetikte Güvensiz Ürünler Listesi Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz; amacımız hiç bir markayı karalamak değil, sadece bir kadın sitesi olarak, biz kadınların vazgeçilmezleri arasında olan kozmetik ürünleri arasındaki zararlı olan markalar hakkında ki bilgileri Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı şekilde paylaşıma sunmaktır. Sevgili...
  5. Hazal Kaya Hangi Kozmetik Markalarını Kullanıyor?

Hazal Kaya Hangi Kozmetik Markalarını Kullanıyor?

hazal kaya makyaj malzemeleri, hazal kaya makyajı, hazal kaya parfümü Sevgili melekler, genç kızların ve genç erkeklerin hayranlıkla takip ettiği isimlerden biri olan genç oyuncu Hazal Kaya, kullandığı kozmerik ürünlerini ve güzellik sırlarını paylaştı. İşte merak edenler için Kaya'nın makyaj çantasındaki ürünler ve markaları ile uyguladığı bakımlar nelermiş... Uykusuzluk ve yorgunluk...

Sayfayı Paylaş