Hangi kozmetik ürünleri kullanıyorsunuz En Son Hangi Kozmetik Ürününü Aldınız ?

En son Burberry Weekend parfüm ile birlikte hamilelik çatlak önleyici Chicconun Mamma Donna kremini aldım:)
burberry1-c6.jpg

mamma%20donna1-355.jpg

mawişimm weekend bende de var ama böle sidik sarısı değil o yahu :D:D klasik güzel bir koku yeni çıkardığı beat ve sport da çok hoş kokular özellikle beat deneyin mutlaka kızlar..

loreal infallible fondöten
14584429_478.jpg

max factor rimel
MAX-FACTOR-FALSE-LASH-EFFECT-MASCARA-RIMEL__30788776_0.jpg

allık fırçası
angled-brush.jpg

makyaj çantası

maybiline göz temizleyici
Gz_Makyaj_Temizleyicisi_2si1_arada_en_ucuz____g__z_makyaj___temizleyicisi_2si1_arada___937.jpg

netrogena nemlendirici krem
neutrogena_yogun_nemlendirici_gunduz_kremi_4271_1.jpg

flormar oje

ALIX AVIEN ALLIK

hürrem açık parfüm

lacoste touch of pink deodorant

aklıma gelen bunlar kızlar en son baya bişiler aldım hoppa

bende geçen cımbız alıcam die girdim kozmetikçiye ama yine bi bakmışım paracıklar gitti :D:D önceki aldığım nemlendiriciden memnun kalmamıştım buseferki çok iyi gerçekten memnunum da memnumum :D:D

biodroga 24 stunden pflege für nemlendirici krem
AEF_24h_Pflege_trocken_300.jpg

roc soleil protexion koruyucu krem
ROC%20SOLAIRE-Fond8.jpg

innova mozaik pudra aldım bide hoşuma da gitti.. diğerleride ıvır zıvır işte :D:D

en son ne almıştım

en so cilt bakım ürünü olarak saito spa almıştım başta ürünü duymadığım için pek fazla güvenebileceğimi zannetmedim uzmanı beni çok iyi bilgilendirdi ve şuan çok mennunum saito spa revitalizing firming freshner tonik aqua gel balancing nemlendiricive eye cream

bende cuma günü gene kendimi kozmetikçide buldum :D:D

pastel göz farı
pastelpalet.jpg

max factor false lash efect
takma kirpik etkisi
false_lash_effect_mascara.jpg

innova makyaj temizleme köpüğü
INNOVA-HYDRA-FOAM-MAKYAJ-TEMIZLEME-KOPUGU__33191943_0.jpg

az daha unutuodum ondan önce parfüm aldım ve memnunum sıktığımda herkesin dikkatini çekiyor :D:D

Armani Code 50 ml
armani-code.jpg

Son düzenleme:
bu tonlarda başka markalar kullanıyordum pasteli arkadaşda gördüm ve tavsiye edildi hemen gaptımm :D:D güzele benziyor henüz denemedim bakalım..
kokum cezbetti seni bakıyorumda uu beybi :D:D:D:D:D:D
en kısa sürede bekliyorum rüyacım
uyuşuk kızlar huuu sizde aldıklarınızı kendinize saklamayın accık gösterin cimrilik yapmayın :hhh: :hhh:

Geri