gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hangi lazer epilasyon cihazı daha etkili

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

lazer epilasyon cihazı cihazları yöntemleri zararları cihaz isimleri markaları ilgili tüm bilgiler burada arkadaşlar Arkadaşlar 5 aydır lazer epilasyon yaptırıyorum. Tüm vücut lazer epilasyon yaptırıyorum ben, bacaklar hariç, diğer bütün bölgelerden şuanda memnunum. Bana uyguladıkları lazer epilasyon cihazı IPL dedikleri cihaz. Bir çok kişi yok iyi değil diyor ama yaptıranlarda memnun. Henüz ben kararsızım ama dediğim gibi tam bitmedi.

Lazer epilasyon yaptıranlar arkadaşlarımdan, lazer epilasyon cihazlarını ve lazer epilasyon öncesi ve sonrası hakkında bilgiler, bekliyorum:)

2. kayserim34

kayserim34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bir ay önce kayseride epilasyon yaptırdım, candela markalı alexandrite dcd soğutma teknolojisi varmış. ertesi gün hiç bir yerimde izi bile kalmadı hastanede ki doktorun önerisi ağrı sızı olursa bepanthene kullanın oldu. ilk seansta bile çok güzel sonuç alındı. bende önereyim kayseri sevgi hastanesinde Sevgi Lazer & Güzellik Merkezi

3. Asuyade

Asuyade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    IPL kesinlikle tavsiye etmiyorum. 11. Tedavi bittikten sonra hepsi teker teker cikti üstleik tenim beyaz ve tüylerinde siyah olmasina ragmen. Bircok arkadasin tavsiyesi üzere yakinda Diodenlazer'e baslamayi düsünüyorum.

Hangi lazer epilasyon cihazı daha etkili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lazer Epilasyon Cihazlarının farkları ve üstünlükleri nelerdir?

Lazer Epilasyon Cihazlarının farkları ve üstünlükleri nelerdir?

ıpl alexandrite farkı Alexandrite lazer: Türk insanı genellikle çok koyu olmayan ten rengine ve koyu renk kıl yapısına sahiptir, bu nedenle alexandrite lazer epilasyon için en uygun yapıdadır. Alexandrite lazer derindeki kıl köküne dek ulaşarak kalıcı sonuç sağlar ve bu başarıyı sağlarken kalıcı yanık sorununa yol açmaz. Cihaz cilde 3 santimden atış yaptığından hijyen açısından sorun yaşanmaz....
  2. Lazer epilasyon çeşitleri lazer epilasyon da  kullanılan cihazlar

Lazer epilasyon çeşitleri lazer epilasyon da kullanılan cihazlar

lazer epilasyon çeşitleri en iyi lazer epilasyon cihazları Tüy sorunu olmayan bayan yoktur heralde.Şimdiye kadar çeşitli yöntemler denemenize rağmen istenmeyen tüylerinizden kurtulamadınız.Güzel ve bakımlı görünmek isteyen bayanlar lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkün.Ha onu biliyorum da her kez filanca cihaz iyi diyor,bende hangi cihazın daha etkili olduğunu...
  3. Lazer Epilasyonda Kullanılan Cihazlar Nelerdir ?

Lazer Epilasyonda Kullanılan Cihazlar Nelerdir ?

en iyi lazer cihazı hangisi,lazer epilasyonda en iyi cihaz hangisi,lazer epilasyon nedir,lazer epilasyon tüyleri tamamiyle yok ediyormu,lazer epilasyon hakkında bilgiler İstenmeyen kıllardan kurtulmak için son zamanlarda Lazer Teknolojisi tercih edilmektedir.. Bundan dolayı alexandrite lazer , diode lazer, ve Nd-YAG lazer ve IPL lazerleri kullanılmaktadır. Aşağıda Son zamanlarda en çok...
  4. Candela lazer epilasyon cihazı hakkında bilgiler

Candela lazer epilasyon cihazı hakkında bilgiler

candela lazer epilasyon yaptıranlar,candela lazer epilasyon nedir,candela lazer epilasyon kalıcı sonuç veriyormu,candela lazer epilasyon yorumları,candela lazer epilasyon hakkında genel bilgiler Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan candela lazer epilasyon cihazının Türkiye’de de kullanımı giderek artmaktadır. Bu cihaz cilt sorunlarından tüy problemlerine kadar geniş bir kullanım...
  5. lazer epilasyon cihazları

lazer epilasyon cihazları

lazer epilasyon yaptırmaya karar veren bir bayan olarak ne yazıkki lazer cihazları hakkında bilgilere sahip değilim. lazer epilasyon cihazları neler hangisini önerirsiniz sizler hangi lazer aletine giriyorsunuz memnunmusunuz deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

Sayfayı Paylaş