Hangi liseler diploma notuna göre öğrenci almaktadırlar?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Hangi liseler diploma notuna göre öğrenci almaktadırlar?
diploma puanına göre alan liseler diploma puanıyla alan liseler puanı ile girilen puanıyla girilen 2011
kızımın sbs puanı197,783 ilk tercihte bir yer tutturamadık dibloma notu59,49 dibloma notuyla alan liseler varmış bu dibloma notuyla liseye ğirebilirmi okulumuzda rehberlik hocası yok ne yapacagımı bilmiyorum

Sayın misafirimiz,
Düz liseler ve Meslek liselerine sınavsız, diploma puanınızla girebilirsiniz.Diploma puanınız ne kadar yüksekse ,şansınız o kadar çok.
Puan eşitliği durumunda yaşı küçük olan öğrencinin kaydı alınıyor.

Bu sebeple çevrenizde bulunan bu nitelikte liseleri araştırmanız gerekiyor.

Kolay gelsin...

Benim diploma puanım:74,86
sbs puanımın ortalaması ise:354,396
hangi liselere gidebilirim.
Tercihlerim:istanbul,giresun,edirne,trabzon,bolu.
Liseleri yazarmısınız?

ben diploma puanıyla liseye girmek istiyorum sbs ortalamalrımın toplamı 280 290 arası istanbuldaki diploma puanıyla alan liseleri söyler misiniz ? TŞK

sayın arkadaşım sen kartepe endüstri meslek lisesi bilgisayar bölümüne gidebilirsn

Diploma puanım 70 51 sBs puanm ortalmsı 315 300 gibi İstanbuldaki sisli kağıthane besiktas ortaköydeki liselerden hangisine girebilirim meslek lisesi olarak birde sağlık lisesine girebilirmyim yardımcı olrsnz çok tesekkür ederiö :)

Diploma puanım 65 sbs ortalamam 330-340 civarı istanbulda küçükçekmeceye yakın bilgisayar denizcilik (vb.) yardımcı olursanız şimdiden tşkkürler

benim diploma notum 63,56 istanbul da denizcilik lisesine girme şansım var mı ? şimdiden teşekkür ederim

Geri