gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hangi liseler diploma notuna göre öğrenci almaktadırlar?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

diploma puanına göre alan liseler diploma puanıyla alan liseler puanı ile girilen puanıyla girilen 2011 kızımın sbs puanı197,783 ilk tercihte bir yer tutturamadık dibloma notu59,49 dibloma notuyla alan liseler varmış bu dibloma notuyla liseye ğirebilirmi okulumuzda rehberlik hocası yok ne yapacagımı bilmiyorum

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Düz liseler ve Meslek liselerine sınavsız, diploma puanınızla girebilirsiniz.Diploma puanınız ne kadar yüksekse ,şansınız o kadar çok.
    Puan eşitliği durumunda yaşı küçük olan öğrencinin kaydı alınıyor.

Bu sebeple çevrenizde bulunan bu nitelikte liseleri araştırmanız gerekiyor.

Kolay gelsin...

3. Mucxx

Mucxx Forum Okuru

Benim diploma puanım:74,86
    sbs puanımın ortalaması ise:354,396
    hangi liselere gidebilirim.
    Tercihlerim:istanbul,giresun,edirne,trabzon,bolu.
    Liseleri yazarmısınız?

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bnm diploma puanım 70 hangi meslek liselerine gidebilirim acil lütfnn...

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim diploma puanım 77 sbs puanım 352.389 hangi düz liselere gidebilirim

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben diploma puanıyla liseye girmek istiyorum sbs ortalamalrımın toplamı 280 290 arası istanbuldaki diploma puanıyla alan liseleri söyler misiniz ? TŞK

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sayın arkadaşım sen kartepe endüstri meslek lisesi bilgisayar bölümüne gidebilirsn

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Diploma puanım 70 51 sBs puanm ortalmsı 315 300 gibi İstanbuldaki sisli kağıthane besiktas ortaköydeki liselerden hangisine girebilirim meslek lisesi olarak birde sağlık lisesine girebilirmyim yardımcı olrsnz çok tesekkür ederiö :)

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Diploma puanım 65 sbs ortalamam 330-340 civarı istanbulda küçükçekmeceye yakın bilgisayar denizcilik (vb.) yardımcı olursanız şimdiden tşkkürler

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim diploma notum 63,56 istanbul da denizcilik lisesine girme şansım var mı ? şimdiden teşekkür ederim

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bu sene aldığım puan 390 3 sene aldığım puanların ortalaması ise 364 bu seneki ybp puanım ise 85,05 hangi liselere gidebilirim ybp ile sağlık meslek liselerine girebilir miyim?

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arakdaşlar benim diploma puanım 77.62 hangi meslek liselerine gidebilirim acill teşekkür ederim ! İstanbul !

13. yardım edin

yardım edin Forum Okuru

yardım edin

ben çorluda oturuyorum 61.69 diploma puanım var nereye gide bilirim

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Diploma Puanim 67,38 Oyp Puanm 302,344 Istanbul Esenyurtda Oturuorum Ve Avclarda, Buyukcekmecede ,Beylikduzunde Bi Meslek Lisesine Gtmek Istiorum Nereye Gdblrm???

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bnm puanım 262.645diploma notum 72.75hangi imamhatip liselerine girebiilirim

Hangi liseler diploma notuna göre öğrenci almaktadırlar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Başarısız Öğrenciler Düz Lisede

En Başarısız Öğrenciler Düz Lisede

kaç zayıfla sınıfta kalınır lisede kaç zayıfla kalınır lise 1 de öğrenci hakları lise öğrenci hakları Türkiye'nin, 2004 yılında, öğrencilerin belli alandaki başarılarını ölçmeyi amaçlayan PISA programına dahil edildiğini hatırlatan Çelik, “Birileri bizi teşvik ettiği için değil, biz, bir dış denetim mekanizması olarak, birileri aynaya yüzümüzü tutsun diye yılda 400 bin dolar veriyoruz. 2004...
  2. Diploma

Diploma

Yenilik, değişiklik, başlangıç olarak yorumlanır.Rüyada diploma görmek bir kaç sekilde yo-rumlanir: Memur iseniz amirlerinizin takdirlerine muhatap olacaginiza; tüccar iseniz kazançli bir is hususunda bir müessese ile anlasma imzalamaniza; halktan biri iseniz, mahallenizde yapa-caginiz hayirli bir is için izin almis oldugunuza; ev kadini iseniz, esinizin sizden çok memnun olduguna ve onun...
  3. Düz liseler için diploma puanı kaçtır?

Düz liseler için diploma puanı kaçtır?

düz liseler ve puanları düz lise diploma puanları liselerin diploma puansız liseler puansız 2011 Selam arkadaşlarım düz liseler için diploma puanı kaçtır acaba bilen var mı ?
  4. diploma puanı ile alan liseler

diploma puanı ile alan liseler

diploma puanıyla alan liseler diploma puanı ile alan liseler puanıyla 2011 Dilploma puanıma göre öğrenci alan liselerin hangileri olduğunu bilmek istiyorum. Yardım edermisiniz melekler. Teşekkürler sağolun.
  5. Liselerde Sınıf Geçme Notu Ortalaması En Az Kaç Olmalıdır?

Liselerde Sınıf Geçme Notu Ortalaması En Az Kaç Olmalıdır?

sınıf geçme ortalaması kaçtır sınıf geçme notu sınıf geçme notu hesaplama lise Sevgili melekler, okulların kapanmasına birkaç gün kala, lisede çocuğu olan meleklerimiz ya da lise öğrencisi genç meleklerimiz liselerde bir dersten başarılı olailmek için ortalamalarının en az kaç gelmesi gerektiği konusunda tam olarak bilgi sahibi olamayabiliyorlar. Gerçekten de sınıf geçme yönetmeliğine göre...

Sayfayı Paylaş