gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hangi marka ballar yasaklandı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hangi marka ballar yasaklandı kızlar hangisi güvenilir. Benim oğlum bala bayılıyor ama şimdi tereddütte kaldım acaba sizin tavsiye edeceğiniz yasaklanmamış bal markası var mı birde dediğim gibi hangileri yasaklandı ?

Hangi marka ballar yasaklandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi marka hangi ülkenin...

hangi marka hangi ülkenin...

alman markaları hangi marka hangi ülkenin skoda ülkenin lg markası televizyonun üretildiği ülke Vestel , Arçelik >>> TÜRKİYE Nvidia >>> Amerika Ati >>> Kanada Viewsonic >>> ABD Sony >>> Japonya Mercedes >>> AlmanyaBMW >>> AlmanyaAudi >>> Almanya VW >>> Almanya Asus >>> Taiwan Lorus >>>...
  2. hangi markaları severek kullanıyorsunuz?

hangi markaları severek kullanıyorsunuz?

Bakalaım bakalım bizim meleklerimiz hangi markaları severek kullanıyor... Kullanmakta olduğunuz herşeyin markasını soruyorum kızlar...Ayakkabı,çanta,kozmetik,giyim,içgiyim :D,mobilya,beyaz eşya vs... :) ilk ben döktüreyim:) malum öğrenci milletiyim fazla uçuk giyinemem bu yüzden cebimi yakmayan kaliteli ürünleri tercih ediyorum mesela giyimde: LCW,Colins,Colezione kozmetik:...
  3. Hangi Marka Laptop Almalıyım ?

Hangi Marka Laptop Almalıyım ?

hangi marka laptop almalıyım 2011 hangi laptopu almalıyım 2011 kızlar hangi marka ve model laptop tavsiye edersiniz.
  4. hangi marka pc

hangi marka pc

hangi marka ve model laptop kulanıyorsunuz?
  5. Hangi marka laptop almalıyım ?

Hangi marka laptop almalıyım ?

Kızlar acaba bana bir konu hakkında fikir verebilir misiniz. Ben laptop almak istiyorum ama hangi marka alacağımı bilmiyorum çok ileri düzeyde olmasın çokta pahallı olmasın acaba indirimli olan kullandığınız ve banada tavsiye edebileceğiniz bir laptop markası söyler misiniz lütfen Tşk.

Sayfayı Paylaş