gebe
  1. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18

Hangi marka buzdolabı almalıyım?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında elif21 tarafından paylaşıldı.

kızlar benim buzdolabım artık son günlerini yaşıyor diyebilirim:D buzdolabı almak istiyorum fakat hangi marka daha uygun ve kaliteli karar vermedim sizin aldıgınız memnun kaldıgınız yada önereceginiz bir şey varsa bana yardımcı olun. Benim aslında istedigim renk olarak gri inox olanlarından ama marka olarak karar veremedim. yorumlarınzıı bekliyorum :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Elif yılbaşında biz de beyaz eşyayı yeniledik. Ben de inox istiyordum. Epey bir araştırdık. Başta Siemens istiyordum ama yedek parçasının hayli tuzlu olduğunu öğrenince caydım. Büyük elektronik marketleri de gezdik. Fiyatlar farklı tabi. Sonunda daha önce de alışveriş yaptığımız bir alışveriş mağazalar zincirinden tavsiye üzerine Vestel marka buzdolabında karar kıldık. Üstelik o mağazada buzdolabı piyasadan daha uygundu. 6 aydır kullanıyorum. Gerek sessizliği, gerek çabuk soğutması, gerek şıklığıyla son derece memnunum. Düşünürsen resmini ekliyorum. Tabi beyaz eşya biraz da şans işi. İnş senin alışverişinde yolunda gider :)

1.jpg

3. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürederim titancım ben de düşündüklerim ilk sırasında vestel vardı;) senin de dedigin gibi şans işi gercekten de ama ben merak ettim senin buzdolabını incelemek istiyorum link yok mu acaba? daha ayrıntılı bakmak istiyorum :)

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Elif srvis fişindeki kod numarasını girdiğimde dışı aynı ama içi farklı bir model çıkıyor. Buzdolabı kullanma kılavuzunu bulabilirsem sana link atacam ;)

5. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    Tamam teşekkürler ;)

6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
  7. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürederim titan ;);)

8. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    Acaba bu buzdolabının üsten açılan dondurucusu yokmudur. alta olması benim işime yaramaz benim oglan gider gelir dondurmayı oradan bulur hemen yer:D:D

9. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    enim arçelik hiç menum değilim pişmaım şimdiki aklım olsa hotpoint aristo alırdım kullanalr çok memnun

elif21 bunu beğendi.
  10. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    indir.jpg

11. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Elbette var elif. Ben dondurucunun altta olmasını özellikle istedim, sık kullanılmadığı için. Buzdolabı kısmı da tam boyuma uygun, artık eğilerek bakmama gerek olmuyor. Tabi bende ufak çocuk yok :D:D Vestelin sitesini incele, orda istediğin gibi bir model bulabilirsin ;)

elif21 bunu beğendi.
  12. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    zaten çogu kişi arcelik te memnun degiller ben de duyar duymaz eledim onu ;) aslın da hotpoint buzdolabları güzel özellikle gri inox olanlar ama biraz pahalı geldi bana :)

13. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    Bulaşık makinamın markası samsung o da güzel aslında ama buzdolabı olarak nasıl acaba?:hıms:

14. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
  15. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bulaşık makinamı da Vestel aldım. Hem de A+++ plus. Yıkaması, sessizliği ve fonksiyon çokluğu çok güzel, son derece kullanışlı. Çok memnunum..:)

Hangi marka buzdolabı almalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Marka Laptop Almalıyım ?

Hangi Marka Laptop Almalıyım ?

hangi marka laptop almalıyım 2011 hangi laptopu almalıyım 2011 kızlar hangi marka ve model laptop tavsiye edersiniz.
  2. Hangi marka fritöz almalıyım?

Hangi marka fritöz almalıyım?

en iyi fritöz fritöz kullanımı en iyi hangisi fritöz markaları, en iyi fritöz, fiyatları, kullanımı, özellikleri, tavsiyeleri, kullanıcı yorumları burada arkadaşlar. Bizim fritözümüz Sinbo ve nedense yağı sürekli taşırıyor, anlamadım gitti:S Oysa ki kullanım rehberinde ki gibi işaretli olan yere kadar yağı koyuyoruz, hatta sırf denemek için daha az koyduk ve başka başka da denedik ama her...
  3. Hangi Marka Çamaşır Makinası Almalıyım 2011

Hangi Marka Çamaşır Makinası Almalıyım 2011

hangi çamaşır makinesini almalıyım 2011 çamaşır makinesi tavsiye 2011 beyaz eşya tavsiyeleri Hangi çamaşır makinası, makinesi, iyi, almalıyım, Dimi hangi markayı hangi özellikteki çamaşır makinasını almalısınız, hem iyi olmalı hemde ucuz olmalı hemde iyi yıkamalı :D:D Mobideko sizler için Elektrolüx markasını araştırdı bu ürün şu anda % 30 indirimde söyleyelim. Electrolux EWF127570W Steam...
  4. Hangi marka laptop almalıyım ?

Hangi marka laptop almalıyım ?

Kızlar acaba bana bir konu hakkında fikir verebilir misiniz. Ben laptop almak istiyorum ama hangi marka alacağımı bilmiyorum çok ileri düzeyde olmasın çokta pahallı olmasın acaba indirimli olan kullandığınız ve banada tavsiye edebileceğiniz bir laptop markası söyler misiniz lütfen Tşk.
  5. Hangi Marka Su Arıtma Cihazını Almalı Alırken Nelere Dikkat Etmeli ?

Hangi Marka Su Arıtma Cihazını Almalı Alırken Nelere Dikkat Etmeli ?

Hangi Su Arıtma Cihazı Daha İyi Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli Sevgili melekler, damacana su rezaleti ile birlikte damacana su satışları bıçak ibi kesildi. Vatandaş hangi suya nasıl güveneceğini düşünürken bu durum en çok su arıtma cihazı firmalarının işine yaradı. Damacana su yerine musluk suyunu arıtmanın daha mantıklı olduğunu düşünenler hangi su arıtma cihazı daha iyi...

Sayfayı Paylaş