gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hangi Marka Laptop Almalıyım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hangi marka laptop almalıyım 2011 hangi laptopu almalıyım 2011 kızlar hangi marka ve model laptop tavsiye edersiniz.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Benim şuan kullandığım Laptop Toshiba. Son derece memnunum...Görüntüsü aynen bu...Fakat işletim sistemi Windows 7 [​IMG]

2 bin TL civarıydı aldığımda 1.5 yıl önce... Şuan daha iidir fiyatı ama daha çok paran varsa bence apple al :tik:

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sagol canım benim zahmet oldu.lenova hakkında bilgin var mı

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ne desem yalan olur az çok bi bilgim var fakat bence eğer cidden almak istiyorsan teknoloji mağazalarına git hangi marka ne özellikte ne kadar dayanıklı ne kadar kullanışlı en ince ayıntısına kadar araştır...

Şimdiden hayırlı olsun

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

canım benim sagol.hangi marka alacağım konusunda kafam çok karışık.birinin iyi dediğini biri beğenmiyor

Hangi Marka Laptop Almalıyım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi marka fritöz almalıyım?

Hangi marka fritöz almalıyım?

en iyi fritöz fritöz kullanımı en iyi hangisi fritöz markaları, en iyi fritöz, fiyatları, kullanımı, özellikleri, tavsiyeleri, kullanıcı yorumları burada arkadaşlar. Bizim fritözümüz Sinbo ve nedense yağı sürekli taşırıyor, anlamadım gitti:S Oysa ki kullanım rehberinde ki gibi işaretli olan yere kadar yağı koyuyoruz, hatta sırf denemek için daha az koyduk ve başka başka da denedik ama her...
  2. Hangi Marka Çamaşır Makinası Almalıyım 2011

Hangi Marka Çamaşır Makinası Almalıyım 2011

hangi çamaşır makinesini almalıyım 2011 çamaşır makinesi tavsiye 2011 beyaz eşya tavsiyeleri Hangi çamaşır makinası, makinesi, iyi, almalıyım, Dimi hangi markayı hangi özellikteki çamaşır makinasını almalısınız, hem iyi olmalı hemde ucuz olmalı hemde iyi yıkamalı :D:D Mobideko sizler için Elektrolüx markasını araştırdı bu ürün şu anda % 30 indirimde söyleyelim. Electrolux EWF127570W Steam...
  3. Hangi marka laptop almalıyım ?

Hangi marka laptop almalıyım ?

Kızlar acaba bana bir konu hakkında fikir verebilir misiniz. Ben laptop almak istiyorum ama hangi marka alacağımı bilmiyorum çok ileri düzeyde olmasın çokta pahallı olmasın acaba indirimli olan kullandığınız ve banada tavsiye edebileceğiniz bir laptop markası söyler misiniz lütfen Tşk.
  4. Hangi Marka Su Arıtma Cihazını Almalı Alırken Nelere Dikkat Etmeli ?

Hangi Marka Su Arıtma Cihazını Almalı Alırken Nelere Dikkat Etmeli ?

Hangi Su Arıtma Cihazı Daha İyi Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli Sevgili melekler, damacana su rezaleti ile birlikte damacana su satışları bıçak ibi kesildi. Vatandaş hangi suya nasıl güveneceğini düşünürken bu durum en çok su arıtma cihazı firmalarının işine yaradı. Damacana su yerine musluk suyunu arıtmanın daha mantıklı olduğunu düşünenler hangi su arıtma cihazı daha iyi...
  5. Hangi marka buzdolabı almalıyım?

Hangi marka buzdolabı almalıyım?

kızlar benim buzdolabım artık son günlerini yaşıyor diyebilirim:D buzdolabı almak istiyorum fakat hangi marka daha uygun ve kaliteli karar vermedim sizin aldıgınız memnun kaldıgınız yada önereceginiz bir şey varsa bana yardımcı olun. Benim aslında istedigim renk olarak gri inox olanlarından ama marka olarak karar veremedim. yorumlarınzıı bekliyorum :)

Sayfayı Paylaş