gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hangi Marka Notebook Almalıyım 2011 ( Dizüstü Tavsiye Bayanlara )

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hangi marka laptop almalıyım 2011 laptop marka tavsiye 2011 tavsiye Meleklerim koşun koşun sizlere tavsiye edebileceğimiz küçücük üstelik pembe renkte üstelik şu anda % 5 indirimle 12 ay k.kartı ile ödeme yapabileceğiniz bir ürün tanıtmış mobideko.com Sony VPC-P11S1E/P 8 inç Minibook[​IMG] İŞLETİM : VPCP11S1E/P
    İşletim Sistemi : Orijinal Windows® 7 Home Premium (32 bit)
    MİMARİ : VPCP11S1E/P
    Chipset : Intel® Sistem Kontrol Merkezi US15W Çip Seti
    RENK : VPCP11S1E/P
    Renk : Pembe
    İŞLEMCİ : VPCP11S1E/P
    İşlemci Adı : Intel® Atom™ İşlemci Z540
    Güç ve Performans : Geliştirilmiş Intel SpeedStep® Teknolojisi
    İşlemci Hızı (GHz) : 1,86
    L2/L3 Ön Bellek (KB) : 512
    Ön Bölüm Veri Yolu (MHz) : 533
    Çekirdek Sayısı : 1
    BELLEK : VPCP11S1E/P
    Hafıza Boyutu (GB) : 2
    Hafıza Hızı (MHz) : 533
    Hafıza Tipi : DDR2 SDRAM

Ayrıntılar için Tıklayınız

Hangi Marka Notebook Almalıyım 2011 ( Dizüstü Tavsiye Bayanlara ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Marka Laptop Almalıyım ?

Hangi Marka Laptop Almalıyım ?

hangi marka laptop almalıyım 2011 hangi laptopu almalıyım 2011 kızlar hangi marka ve model laptop tavsiye edersiniz.
  2. Hangi marka fritöz almalıyım?

Hangi marka fritöz almalıyım?

en iyi fritöz fritöz kullanımı en iyi hangisi fritöz markaları, en iyi fritöz, fiyatları, kullanımı, özellikleri, tavsiyeleri, kullanıcı yorumları burada arkadaşlar. Bizim fritözümüz Sinbo ve nedense yağı sürekli taşırıyor, anlamadım gitti:S Oysa ki kullanım rehberinde ki gibi işaretli olan yere kadar yağı koyuyoruz, hatta sırf denemek için daha az koyduk ve başka başka da denedik ama her...
  3. Hangi Marka Çamaşır Makinası Almalıyım 2011

Hangi Marka Çamaşır Makinası Almalıyım 2011

hangi çamaşır makinesini almalıyım 2011 çamaşır makinesi tavsiye 2011 beyaz eşya tavsiyeleri Hangi çamaşır makinası, makinesi, iyi, almalıyım, Dimi hangi markayı hangi özellikteki çamaşır makinasını almalısınız, hem iyi olmalı hemde ucuz olmalı hemde iyi yıkamalı :D:D Mobideko sizler için Elektrolüx markasını araştırdı bu ürün şu anda % 30 indirimde söyleyelim. Electrolux EWF127570W Steam...
  4. Hangi marka laptop almalıyım ?

Hangi marka laptop almalıyım ?

Kızlar acaba bana bir konu hakkında fikir verebilir misiniz. Ben laptop almak istiyorum ama hangi marka alacağımı bilmiyorum çok ileri düzeyde olmasın çokta pahallı olmasın acaba indirimli olan kullandığınız ve banada tavsiye edebileceğiniz bir laptop markası söyler misiniz lütfen Tşk.
  5. Hangi marka buzdolabı almalıyım?

Hangi marka buzdolabı almalıyım?

kızlar benim buzdolabım artık son günlerini yaşıyor diyebilirim:D buzdolabı almak istiyorum fakat hangi marka daha uygun ve kaliteli karar vermedim sizin aldıgınız memnun kaldıgınız yada önereceginiz bir şey varsa bana yardımcı olun. Benim aslında istedigim renk olarak gri inox olanlarından ama marka olarak karar veremedim. yorumlarınzıı bekliyorum :)

Sayfayı Paylaş