gebe
?

Hangi marka cep telefonu?

1. samsung

50,0%
  2. nokia

33,3%
  3. iphone

16,7%
  4. sony

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Lc

oy sayısı 0
    0,0%
  6. htc

oy sayısı 0
    0,0%
  7. blackberry

oy sayısı 0
    0,0%
  8. diğer(belirtiniz)

oy sayısı 0
    0,0%
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hangi Marka ve Model Cep Telefonu Kullanıyorsunuz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hangi marka cep tel, hangi model cep tel, hangi cep tel

Sevgili melekler, hepimizin elinde bir veya daha fazla cep telefonu mevcut. Sürekli kullanımının zararlarını zaten biliyorsunuz. Bizim sormak istediğimiz meleklermekani forum üyelerinin hangi marka cep telefonunu ve modelini tercih etikleri. Sizde isteğimiz anketten markayı onaylayıp, yorumunuzda model belirtmeniz. Memnuniyet sebeplerinizi de yazarsanız, bundan sonra cep tel alacak arkadaşlarımıza yardımı olur düşüncesindeyiz...

cep-tel.jpg

karakuzu ve MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    iphone5s kullanıyorum. İphone serisine çok alıştığım için başka telefon kullanamıyorum;)

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bende samsung s4 kullaniyorum bundan önce ki de samsung Note 2 idi. Note 2 yi cok ariyorum valla attan inip esege binmis gibi oldum haha1

Hangi Marka ve Model Cep Telefonu Kullanıyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi markaları severek kullanıyorsunuz?

hangi markaları severek kullanıyorsunuz?

Bakalaım bakalım bizim meleklerimiz hangi markaları severek kullanıyor... Kullanmakta olduğunuz herşeyin markasını soruyorum kızlar...Ayakkabı,çanta,kozmetik,giyim,içgiyim :D,mobilya,beyaz eşya vs... :) ilk ben döktüreyim:) malum öğrenci milletiyim fazla uçuk giyinemem bu yüzden cebimi yakmayan kaliteli ürünleri tercih ediyorum mesela giyimde: LCW,Colins,Colezione kozmetik:...
  2. hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz?

hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz?

bu soru da aklına nereden geldi demeyin telefonumla ugraşıyordum oradan esti :orkide: evet bebişlerim hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz??
  3. Acaba Ünlüler Hangi Marka Telefon Kullanıyor

Acaba Ünlüler Hangi Marka Telefon Kullanıyor

Merhaba ben şu ünlülerin kullandığı telefon markalarını merak ettim acaba bizim bildiğimiz markaları mı kullanıyorlar yoksa onlarda halktan bazıları gibi alo desin yeter çok özellik olmasa da olur mu diyorlar:) Biliyorsanız lütfen Ünlüler Hangi Marka Telefon Kullanıyor yazın:)
  4. Hangi Marka Şampuan Kullanıyorsunuz?

Hangi Marka Şampuan Kullanıyorsunuz?

şampuan markaları en iyi şampuan Sevgili melekler, saçlarımız bizim en doğal mücevherlerimizdir. Bu mücevhetrin sağlıkla parlaması da bize bağlıdır. Her ne kadar genetik etkenler bu konuda önemli olsa da bakımın etkizi de yadsınamaz. Saç bakımında ilk basamak olan temizlik için piyasada pek çok şampuan markası bulunuyor. Sorumuz şu; siz hangi şampuanı kullanıyorsunuz ve neden? Daha önce...
  5. Hangi İçme Suyu Markasını Kullanıyorsunuz?

Hangi İçme Suyu Markasını Kullanıyorsunuz?

içme suyu markaları en iyi içme suyu markası Sevgili melekler, her ne kadar yetkililer musluk suyunun içilebilir nitelikte olduğunu söylese de yine de evlerimizde içme suyu satın alıp kullanıyoruz. Ancak bu içme sularında bile tat farklılıkları olabiliyor. Bu sayfamızda hangi içme suyunu kullandığımızı ve fiyatlarını yazarsak, kullanayı düşünen ve yorum almak isteyenler için faydalı olur...

Sayfayı Paylaş