gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hangi Mevsimin Kadınısınız?

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. şeker kız

şeker kız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hangi Mevsimin Kadınısınız?

Ben her bahar aşık olurummmm:D:D:D

Ben bahar kadınıyım o zaman, :D ilkbaharı severim, çiçekler açar etraf missss gibi kokar. aaahh ilkbahar aahhhh demek ki benim suçum yookkk:D bütün suç mevsimlerde:D

Eline ve emeğine sağlık.

Hangi Mevsimin Kadınısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen hangi mevsimsin kadınısın?

Sen hangi mevsimsin kadınısın?

Sen hangi mevsimsin kadınısın? Dört mevsim var. Ama kendinizi sadece bir mevsimde daha mutlu, huzurlu ve canlı hissediyorsunuz. Çünkü siz, o mevsimin kadınısınız. Kimimiz güneş gökyüzünde yerini aldığında kabımıza sığamayız. Kimimiz ise hüznüyle sonbahara aşığız. İlkbaharda Nisan yağmurları altında ıslanmaktan zevk alırız. Ya da yeryüzünü beyazlarla örten kışı severiz. Siz de ait olduğunuz...
  2. siz hangi mevsimin kadınısınız?

siz hangi mevsimin kadınısınız?

her kadın bir mevsimdir,her mevsim bir kadındır:)peki ya siz hangi mevsimsiniz?yada hangi mevsim sizsiniz? merak ediyorsanız bakın bakalım siz hangi mevsimmişsiniz:):) HANGİ MEVSİMİN KADINISINIZ Dört mevsim var. Ama kendinizi sadece bir mevsimde daha mutlu, huzurlu ve canlı hissediyorsunuz. Çünkü siz, o mevsimin kadınısınız. Kimimiz güneş gökyüzünde yerini aldığında kabımıza...
  3. Hangi mevsimsin??

Hangi mevsimsin??

Hangi mevsimsin?
  4. hangi mevsimsin :))

hangi mevsimsin :))

kızlar demin kardesım bı sey gosterdı cok begendım. renk analizi dıye bısey varmıs herkese uygun rengı bulup ona gore gıyınmek ve makyaj yapmak ıcın yardım edıylarmıss :)) kız kardsmle arastrdk sonunda bı yer bulduk yapan hatta sımdı yarısmaları varmıs bedava renk analızı kazanıyormussn. facebook lınkınden bakabılırsn bız yazdık valla bırıncılık beklıyrzz ahahaa :D Yadaimaj'ın Fotoğrafları...
  5. Hangi Ay Hangi Mevsim

Hangi Ay Hangi Mevsim

Hangi Ay Hangi Mevsim kızlar ayların içinde ki mevsim isimleri nelerdir lütfen yazın bana

Sayfayı Paylaş