gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Hangi mevsimsin??

Konu, 'Testler' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Hangi mevsimsin?

Hangi mevsimsin?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen hangi mevsimin yağmurusun...???

sen hangi mevsimin yağmurusun...???

Sen hangi mevsimin yağmurusun.. ağlıyorsun.. Seni yağmalamışlar kuytularda Korkuların nefes nefese Yüreğinden bıçaklanan sevdalarda Pişman mısın kendine düşman mısın? Hep yanlış sevdalara Çiçeklenmiş kuruyup savrulmuşsun Hasretin çıldırıyor Anılara gecelere sığmıyorsun Şu soğuk duvarların dili olsa anlatsa Keşke neler çektiğini Buz gibi yastıklara sarılıp Da sabahı nasılda zor...
  2. Hangi Mevsim Nereye Gidilir?

Hangi Mevsim Nereye Gidilir?

kasımda nereye gidilir eylül ayında tatil kasım ayında tatil kasım nereye gidilir kasımda tatile Yaz aylarında "geceyarısı güneşi"nden yararlanmak için Kuzey Avrupa ülkelerine gitmelisiniz. Ağustos ayında gitmek için en ideal ülkeler: Kuzey Avrupa ülkeleri ve Britanya Adaları, Hint Okyanusu ve Doğu Afrika... Ocak Ilıman iklimin hüküm sürdüğü Hawaii, meltemlerin etkisindeki...
  3. Sen hangi mevsimsin kadınısın?

Sen hangi mevsimsin kadınısın?

Sen hangi mevsimsin kadınısın? Dört mevsim var. Ama kendinizi sadece bir mevsimde daha mutlu, huzurlu ve canlı hissediyorsunuz. Çünkü siz, o mevsimin kadınısınız. Kimimiz güneş gökyüzünde yerini aldığında kabımıza sığamayız. Kimimiz ise hüznüyle sonbahara aşığız. İlkbaharda Nisan yağmurları altında ıslanmaktan zevk alırız. Ya da yeryüzünü beyazlarla örten kışı severiz. Siz de ait olduğunuz...
  4. hangi mevsimsin :))

hangi mevsimsin :))

kızlar demin kardesım bı sey gosterdı cok begendım. renk analizi dıye bısey varmıs herkese uygun rengı bulup ona gore gıyınmek ve makyaj yapmak ıcın yardım edıylarmıss :)) kız kardsmle arastrdk sonunda bı yer bulduk yapan hatta sımdı yarısmaları varmıs bedava renk analızı kazanıyormussn. facebook lınkınden bakabılırsn bız yazdık valla bırıncılık beklıyrzz ahahaa :D Yadaimaj'ın Fotoğrafları...
  5. Hangi Ay Hangi Mevsim

Hangi Ay Hangi Mevsim

Hangi Ay Hangi Mevsim kızlar ayların içinde ki mevsim isimleri nelerdir lütfen yazın bana

Sayfayı Paylaş