gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Hangi meyve hangi organa benziyor

Konu, 'Sağlık İçin Bilgiler' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

meyveler ve organlar Bakın bakalım doğanın bize verdiği mükemmel meyveler nasılda benziyor vücudumuzun organlara.[​IMG]

[​IMG][​IMG]

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım emeğine sağlık

Hangi meyve hangi organa benziyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi ev kadınına benziyorsunuz?

Hangi ev kadınına benziyorsunuz?

Hangi ev kadınına benziyorsunuz? Dizideki hangi ev kadınıyla aynı sorunları paylaştığınızı merak ediyorsanız bu ay çıkan CNBC-e dergisinde yayınlanan aşağıdaki testi cevaplayın. Umutsuzluğunuzun kaynağı ne? Sabahlarınızın çoğunda... A) Söz dinlemez çocuklarınızın arkasından koşturuyorsunuz. B) Yarı zamanlı işiniz ile çocuklarınız ve arkadaşlarınız ile ev işleriniz arasında denge...
  2. Hangi ünlüye benziyorsunuz

Hangi ünlüye benziyorsunuz

hangi ünlüye benziyorum testi hangi ünlüye benziyorum kime testi ben kime ben MyHeritage yüz tanıma ? İçinizdeki Ünlüyü Bulun - MyHeritage bu linke tıklayın ve gorun içinizdeki ünlü kim:D:D
  3. Hangi Ünlü Anneye Benziyorsunuz?

Hangi Ünlü Anneye Benziyorsunuz?

hangi ünlü annesiniz, annelik stiliniz, nedir, nasıl bir annesiniz, test, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Çok mu gerçekçi, çok mu havalı bir annesiniz?Yoksa gayet sakin, belki de biraz özgür ruhlu..Aşağıda ki testi yaparak hangi ünlü anneye benzediğiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.. 1. Yaz yaklaşıyor. Gardırobunu yenilemek istiyorsun. Eğer tüm...
  4. Hangi Meyve Hangi Vitamin

Hangi Meyve Hangi Vitamin

Hangi Meyve Hangi Vitamin lütfen bununda konusunu açın bilgiler verin bize

Sayfayı Paylaş