gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Hangi Meyve Suyu Sıkacağını Önerirsiniz?

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Melekler, evinizde meye suyu sıkacağı kullanıyor musunuz? Hangi markayı ve modeli tavsiye edersiniz? Ben daha önce almamıştım ama artık almayı düşünüyorum. Sizlerden de fikir alayım dedim. Sevgiler

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Hangi Meyve Suyu Sıkacağını Önerirsiniz?
    ben sinbo narenciye kullanıyorum bilge çok rahat ve pratik biide haznesi büyük ve geniş o yönden harika bence bi bak derim

Hangi Meyve Suyu Sıkacağını Önerirsiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meyve sıkacağı

Meyve sıkacağı

Bakınız; Sıkacak Alet.Bazen sikacak aleti görmek, bir seyi gömmeye, mal ve faydali seylerin meydana çikmasina ve azabin inmesine yahut hapiste bulunan kimselerin rahatligi için dagilmalarina ve sikintidan kurtulmalarina isarettir. Bazen sikacak alet, hamama isarettir. Çünkü hamamda ates, sicaklik, su ve çok insan vardir. Bu alet tekkeye de isarettir. Çünkü orada halvete çekilmis bir takim...
  2. bocsh - Katı Meyve Sıkacağı

bocsh - Katı Meyve Sıkacağı

bocsh - Katı Meyve Sıkacağı • Her türlü meyve / sebze sıkmaya uygun dizayn • Uzun meyve / sebzeler için ikinci doldurma ağzı • Bosch’ a özgü santrifüjlü filtre • Doğrudan kaba dökme özelliği • Otomatik posa atma • Çıkarılabilir posa kabı • Kablo sarma yeri • Kaymayı önleyen lastik ayaklar • Meyve doldurma tepsisi ters çevrildiğinde aynı zamanda kapak...
  3. Çocuklara Hangi Meyve Suyu Verilmeli?

Çocuklara Hangi Meyve Suyu Verilmeli?

6 aylık bebek hangi meyveleri yer bebeklere hangi meyveler verilmeli kabız olan bebeğe ne verilmeli 7 aylık bebek meyveleri yer 10 yiyebilir MelekLerim sadece yedikleri degil, ictikleride cok önemli kücük meleklerimizin :) buyrun burdan hangi meyve suyu yararli ögrenebilirsiniz :) Marketlerde satılan meyve sularının gerçek meyvenin yerini tutup tutmadığı her zaman tartışılmıştır. Mayo...
  4. Katı Meyve Sıkacağı

Katı Meyve Sıkacağı

Hepsiburada.com'dan almak için markaları araştırırken gördüm hanımlar. King rabbit k-1080 modeli 4 yıl garanti veriyormuş. Bir pratik özelliği de sıkılan meyve suyunun kabının çıkarılabilmesi ve böylece bardağa gerek olmadan içilebilmesiymiş.
  5. katı meyve sıkacağı markası

katı meyve sıkacağı markası

merhaba hanımlar. malum kış geldi hastalık mevsimi evde küçük çocuklarım var onlara bol bol meyve suyu vermek istiyorum bunun içinde katı meyve sıkacağı almak istiyorum hangi katı meyve sıkacağını alsam önerileriniz varmı acaba

Sayfayı Paylaş