gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hangi Namaz Kaç Rekat kılınır biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar Allah izin verirse Ramazan ayın da namaza da başlamayı düşünüyorum sizden Hangi Namaz Kaç Rekat kılınır diye bilgi rica ediyorum:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sabah Namazı : 4 Rekat ( 2 Rekat Sünnet, 2 Rekat Farz ) Öğle Namazı : 10 Rekat ( 4 Rekat İlk Sünnet, 4 Rekat Farz, 2 Rekat Son Sünnet )
    İkindi Namazı : 8 Rekat ( 4 Rekat Sünnet, 4 Rekat Farz )
    Akşam Namazı : 5 Rekat ( 3 Rekat Farz, 2 Rekat Farz )
    Yatsı Namazı : 13 Rekat ( 4 Rekat İlk Sünnet, 4 Rekat Farz, 2 Rekat Son Sünnet, 3 Rekat Vitr Namazı )

Hangi Namaz Kaç Rekat kılınır biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. teravih namazı kaç rekat kılınır

teravih namazı kaç rekat kılınır

teravih namazı kaç rekat teravih namazı nasıl kılınır Az önce bir misafirimiz http://www.meleklermekani.com/soru-cevap/205257-teravih-namazi.html kaç rekattır diye sormuş. Bizde hem misafirimize cevap vermek için, hemde sizlerinde öğrenmesi için bu konuda bir araştırma yaptık ve edindiğimiz bilgileri buradan paylaşıyoruz Melek'ler. Teravih, Arapça tervîha kelimesinin çoğulu olup...
  2. Cuma Namazı Kaç Rekat Ve Nasıl Kılınır

Cuma Namazı Kaç Rekat Ve Nasıl Kılınır

Cuma namazı tam olarak kaç rekattır ve Cuma namazı nasıl kılınır merak ediyorum, bilgi verebilir misiniz?
  3. Berat Kandili Kaç Rekat Namaz Kılınır bilgisi olan var mı

Berat Kandili Kaç Rekat Namaz Kılınır bilgisi olan var mı

Selam arkadaşlar hepinize hayırlı ve güzel bir hafta sonu tatili geçirmenizi diliyor ve aranızda dini bilgisi oaln arkadaşlarıma Berat Kandili Kaç Rekat Namaz Kılınır diye soruyorum.
  4. Ramazanda Nasıl Teravih Namazı Kılınır biliyor musunuz

Ramazanda Nasıl Teravih Namazı Kılınır biliyor musunuz

Selam arkadaşlar aranızda Ramazanda Nasıl Teravih Namazı Kılınır bu konuda bilgi sahibi olan var mı Ramazanda Nasıl Teravih Namazı Kılınır biliyorsanız bana da yazın.
  5. Mevlid Kandili namazı nasıl kılınır kaç rekat?

Mevlid Kandili namazı nasıl kılınır kaç rekat?

mevlid kandili namazı kaç rekat,mevlid kandilinde kaç rekat namaz kılınır,mevlid kandili tesbih namazı,mevlid kandili namazı nasıl kılınır,mevlid kandili namazında hangi dualar okunur, Mevlid Kandili namazı olarak özel bir namaz yoktur ancak 12 rekat olarak kılınabilir bunun dışında bir de 4 rekatlık tesbih namazı vardır. Peki Mevlid Kandili namazına nasıl niyet edilir, hangi dualar okunur...

Sayfayı Paylaş