gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

hangi öğretmen nasıl tehdit eder?

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Hangi Öğretmen Nasıl Tehdit Eder ?
    Matematik : Oğlum,senin o kafanı 5`e böler, y=3x+4 bağlantısına göre vücudunu eklemlere ayırırım.

Biyoloji : Çocuğum senin DNA yapını bozar,hücrelerindeki mitokondrileri yok ederek enerjisiz bırakırım, terliksi hayvana dönersin ona göre.

Tarih : Bana bakın Deli İbrahim`in torunları,sizi Ankara Savaşı`ndan çıkmış Beyazıt`a çeviririm. Hüdavendigar sizi kurtaramaz, bilmiş olasınız.

Resim : Çenesi fazla düşeni tahtaya kaldırır, modellik yaptırırım.

Coğrafya:Oğlum,yörüngeden çıkma!Yoksa seni enlem ve boylamlarına ayırır, 26-45 doğu meridyenine sürer ve akabinde 6,5 şiddetinde bir şamar patlatırım. Kafanda oluşacak fay hattından sen sorumlusun.

Edebiyat : Hiç mübalağa etmiyorum. Seni edebi bir parça olarak parçalar, bir güzel gazelini okurum.

Kimya : Bakın, kafamı bozmayın! Sizi atomlarınıza ayırır, oksijen yerine sözlüde İyot yuttururum. Hasan 2 Salak Osman 4`e dönersiniz.

Beden Eğitimi : Bak nasıl konuşuyor hâla ?! Bakın şimdi size kulağı amuda kalkmış öğrenci göstereceğim.

Müzik : Biraz daha konuşmaya devam ederseniz, saz sapıyla hepinizin ensturumantal olarak notalarını çıkarır, solfejik beraber ve solo vuruşlarınızı da lük olarak yaparım haa! Bakın o zaman nasıl miskin kuzulara dönüyorsunuz

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: hangi öğretmen nasıl tehdit eder?

Biyoloji : Çocuğum senin DNA yapını bozar,hücrelerindeki mitokondrileri yok ederek enerjisiz bırakırım, terliksi hayvana dönersin ona göre.

zuhahahahaaaa..koptum yanı..
    emegınesaglık hayatım

3. TuZ_

TuZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KAtre-i maTem (aRtIk mutLuLUk $ehriNe ta$INma zaMa
    hahahahahahahahaha
    Bir egitimci olarak bunlari okumak çok komik.hahahahahaha

Çok güldüm, Allah'ta sizleri güldürsün.

PayLasIm için tesekkürler! @->>------

4. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    hahaha çok komik öldüm gülmekten yaa hahaha emeğine sağlık canım :D

hangi öğretmen nasıl tehdit eder? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ögretmenler nasil tehdit eder?

Ögretmenler nasil tehdit eder?

ÖĞRETMEN TEHDİTLERİ Hangi öğretmen nasıl tehdit eder? Matematik:Oğlum,senin o kafanı 5`e böler,y=3x+4 bağlantısına göre vücudunu eklemlere ayırırım. Biyoloji:Çocuğum senin DNA yapını bozar,hücrelerindeki mitokondrileri yok edrek enerjisiz bırakırım,terliksi hayvana dönersin ona göre. Tarih:Bana bakın Deli İbrahim`in torunları,sizi Ankara Savaşı`ndan çıkmış Beyazıt`a...
  2. Hangi Kuşlar Göç Ederler, Hangi kuş türü göç eder

Hangi Kuşlar Göç Ederler, Hangi kuş türü göç eder

kuşlar hangi mevsimde göç ederler hangi kuşlar göç eder mevsimde ve neden ederler neden Hangi Kuşlar Göç Ederler, Hangi kuş türü göç eder Göçmen kuşlar farklı mevsimleri farklı coğrafyalarda geçiren kuş türlerinden oluşan bir gruptur. Her sene dünyaca 50 milyar kuşun göç ettiği tahmin edilir. Bunlardan 5 milyarı Avrupa ile Afrika arasında göç eder. Küçücük kolibri kuşundan koskoca kartallara...
  3. Sizce Öğretmene Nasıl Davranılır

Sizce Öğretmene Nasıl Davranılır

Merhaba size bir sorum olacak acaba Öğretmene Nasıl Davranılır tama onların mesleği çok kutsal ve kesinlikle saygıyı hak ediyorlar da yine de Öğretmene Nasıl Davranılır bu konuda tam bilgi istiyorum sizden.
  4. Hangi kırtasiye ürünleri sağlığımızı tehdit ediyor ?

Hangi kırtasiye ürünleri sağlığımızı tehdit ediyor ?

Hangi kırtasiye ürünleri sağlığımızı tehdit ediyor ? Bu konuda hayli rahatsızım...
  5. Sağlığı Tehdit Eden Benler Hangileri?

Sağlığı Tehdit Eden Benler Hangileri?

tehlikeli benler, tehlikeli benler nasıldır, tehlikeli benler hangileridir Sevgili melekler, vücudunda beni olmayan herhalde yoktur. Kimimizde çok olan benler kimimizde bir elin parmaklarını geçmez. Aslında benler aktif hale geçmemiş kanser hücreleridir ve zararsızdır. Ancak sağlık açısından tehdit unsuru taşıma riski bulunan benler de vardır. Peki bu benleri nasıl tanıyacağız? Liv...

Sayfayı Paylaş