gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Hangi Oyuncu İle Röportaj Yapılmasını İsterdiniz ?

Konu, 'Kadınca' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Evet kızlar sizlere bir soru,hangi oyuncu ile röportaj yapılmasını isterdiniz.Cevaplarınızı bekliyorum belki güzel bir süpriz ile karşılaşabilirsiniz :)

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    hazal kaya ile

ahueda bunu beğendi.
  3. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    beren saat
    feriha :D
    cagatay ulusoy :D
    tugba ünsal
    pinar altug bunlar olabilir:)

4. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar süpersiniz en çok kimi istiyorsanız yazın mutlaka :) not alacağım ve siz değerli bayanlar için elimizden geldikçe süprizler yapmaya çalışacağız :)

5. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ımm bak sıralayayım haluk bılgıner
    kenen ımırzalıoglu
    erdal beşikçioglu

6. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    ayy ben sultan süleymana iki çift laf edecem ama hahaha röpörtaj yapan benim yerime etsee hahaha

7. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    aaaaaa ayıp ettin tabikide ne söylemek istiyorsun :D

8. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    tarık akın
    cuneyt arkın
    edız hun
    kartal tıbet
    hulya kocyıgıt
    fılız akın
    turkan soray
    fatma gırık

9. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    derya süper sanatçılar seçmişsin ama bunlar diğerlerine göre daha zor gibi gibi :D sanal ortamdan ulaşmak çok zor bu kişilere :D

10. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    sülüman doğru yolu bul artık her çiçekten bal alıyon mazallahh sıra şeker ustaya gelcek diye korkuyom hhahahakendine gel silkelen mahi devrana geri dön hürremden bi halt olmaz demek istiyom ceyda hahaha

11. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
Hangi Oyuncu İle Röportaj Yapılmasını İsterdiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asi dizisi oyuncularıyla röportaj

Asi dizisi oyuncularıyla röportaj

Çekimleri Antakya'da süren dizinin başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün, Selma Ergeç ve Nur Sürer anlattı. Bu akşam Kanal D ekranlarında "Asi" adlı yeni bir dizi başlıyor. Çekimleri Antakya’da gerçekleştirilen, el değiştiren burjuvanın, emeğin ve büyük bir aşkın konu edildiği diziyi, başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün, Murat Yıldırım, Selma Ergeç ve Nur Sürer anlattı. TUBA BÜYÜKÜSTÜN...
  2. Adanalı dizisi oyuncu röportajları

Adanalı dizisi oyuncu röportajları

adanalı oyuncularının isimleri adanalı kadın oyuncuları dizi oyuncuları isimleri dizisi dizisi Atv’de ekranları’nda oynayacak olan Adanalı dizisin’de Selin Demiratar Polis güzeli olarak geliyor “Acı Hayat” dizisiyle adını duyuran Selin Demiratar yeni dizisi “Adanalı”da gizli polisi canlandırıyor. Demiratar rol arkadaşları Oktay Kaynarca ve Mehmet Akif Alakurt için “Çok güzel enerjileri var”...
  3. Hande Subaşı ile röportaj

Hande Subaşı ile röportaj

cemal toktaş röportaj hande subaşı röportaj hande subaşı babası güzel oyuncularımızdan hande Subaşı Güneşi Gördüm filiminin çekimlerinde epey bi yorulmuştu... şimdide bir dergide ki röportajını sunuyoruz..... 'ARTIK FİLMLERDE SEVİŞEBİLİRİM!' GÜNEŞİ GÖRDÜM FİLMİNİN GÜZEL ZEHRA’SI HANDE SUBAŞI'DAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR... Hande'ye buluştuğumda gözlerime inanamadım, bir deri bir kemik kalmıştı....
  4. Ebru Cündübeyoğlu ile Röportaj

Ebru Cündübeyoğlu ile Röportaj

ebru cündübeyoğlu, dizisi, kalbim seni seçti, resimleri, röportajı, haberleri, hakkında detaylı bilgiler burada Eski Türkiye güzellerinden birzamanlarnı sabah şekeri şimdilerin ise dizi oyuncusu Ebru Cündübeyoğlu ile yapılan röportajı sizlerle paylaşıyorum melekler 'Kalbim Seni Seçti'de rol alan, bir dönemin 'sabah şekeri' Ebru Cündübeyoğlu: Bizim zamanımızda sabah programları...
  5. Umutsuz Ev Kadınları Dizisinin Oyuncuları ile Röportaj

Umutsuz Ev Kadınları Dizisinin Oyuncuları ile Röportaj

umutsuz ev kadınları dizisi Desperate Housewives türk versiyonu oyuncuları kimler oynuyor bennu yıldırımlar ceyda düvenci songül öden özge özden evrim solmaz resimler kimdir hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Desperate Housewives dizisinin Türk versiyonunun Umutsuz Ev Kadınları ismiyle Kanal D ekranlarında yayınlamaya başlayacağını daha önceki yazımızda paylaşmıştık...

Sayfayı Paylaş