gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hangi perdeyi diktirsem

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar bişey soracam yatak odama perde diktirmek istiyorum ama çok kararsızım stor perdemi yaptırsam yoksa düz tül perdemi diktirsem hangisi kullanışlı olur acaba kullananlar yazabilirmi hem şık hemde kullanışlı bişey istiyorum

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bana kalırsa asla modası geçmeyen ve temizliği de kolay olan tül perde. Şöyle ütü istemeyeninden :D

hangi perdeyi diktirsem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Perdeler..

Perdeler..

Ev mahremiyetinin koruyucuları:Perdeler Perdelerin en önemli özelliği evimizin mahremiyetini dışarıya kapatmasıdır. İşte perde temizliğinden perde çeşitlerine kadar perdeyedair herşey.. Perdelerin en önemli özelliği evimizin mahremiyetini dışarıya kapatmasıdır. Mahremiyetin sağlanmasının ardından işin içine estetik, kullanım rahatlığı ve kolaylığı oluşturacak unsurlar ilave olmuştur....
  2. Sahne Perdeleri

Sahne Perdeleri

O Muhteşem sahnelere yakışır perdeler.Ve perde açılır............
  3. Kapı perdeleri

Kapı perdeleri

kapı perdesi kapı perdeleri mutfak perdesi mutfak kapısı perdeleri Özellikle mutfak kapılarına yada benim kullandığım gibi lavabo girişlerine bu tür perdeler oldukça şık duruyorlar rengi ve modeli tamamen size kalmış piyasada birçok desen ve çeşidini bulmanız mümkün
  4. Perdelere özel..

Perdelere özel..

Perdelerimize örgü tutacak Önce istenilen uzunlukta zincir çekilir. 3 sıra ikili tabzan yapılır. Kenarına resimdeki gibi oyası örülür. [ Siz nasıl isterseniz süsleyebilirsiniz. Resimde çiçeklerle ve düğmelerle süslemesi yapılmış Kenarınada birleştirmek için halka alıp dikiniz Sonuç: Çok güzel farklı ve şık oldu değilmi melekler....
  5. briz perdemi stor perdemi

briz perdemi stor perdemi

selam melekler mutfağıma briz perde taktırmayı düşünüyorum ama briz perdemi stor perdemi kararsız kaldım aranızda briz perde kullananlar varsa olumlu olumsuz yorumları paylaşırmısınız. briz perde nasıl kullanışlı oluyormu

Sayfayı Paylaş