gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hangi Renk Zayıf Gösterir Zayıf Gösteren Renkler Nelerdir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kIZLAR BİRAZ ZAYIF GÖRÜNMEK İSTİYORUM. hANGİ RENKLERİ GİYERSEM BENİ ZAYIF GÖSTERİR. TEŞEKKÜRLER.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Siyah renk her daim zarif ve asil gösterir. Ayrıca çizgili ve iri desenli kıyafetlerden kaçınmanızı öneriyor tek renk giyinmenizi tavsiye ediyorum :)

Hangi Renk Zayıf Gösterir Zayıf Gösteren Renkler Nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bacakları zayıf gösteren SİHİRLİ PANTOLON

Bacakları zayıf gösteren SİHİRLİ PANTOLON

bacakları ince gösteren pantolon sihirli pantolon oyunu zayıf gösteren tayt micca etek modelleri ince tayt Meleklerim bu pantolondan Türkiye'ye gelse kapış kapış satılır.Ben hemen bir tane siyah alırım:DVarmı başka isteyen:D Bacakları zayıf gösteren SİHİRLİ PANTOLON Bir İngiliz modacının tasarladığı, bacak ve kalçaları daha ince gösteren 'sihirli' pantolonlar büyük ilgi görüyor....
  2. Hangi Saç Renkleri Genç Gösterir ?

Hangi Saç Renkleri Genç Gösterir ?

Bu konu; genç gösteren saç renkleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, etrafımızdaki kadınlara dikkatle baktığımızda kimisinin gayet genç ve dinç, kimisinin de olduğundan daha yaşlı ve olgun göründüğünü farkederiz. Bunun sebeplerinden biri seçilen yanlış saç renkleridir. Kozmetik ve çeşitli estetik müdahalelerle genç görünmeyi başaran kadınların başvurduğu yöntemlerinen biri...
  3. Dişlerinizi Hangi Renk Rujlar Beyaz Gösterir?

Dişlerinizi Hangi Renk Rujlar Beyaz Gösterir?

hangi renk ruj dişleri beyza gösterir, dişleri beyaz gösteren ruj renkleri, ruj renkleri Sevgili melekler, etkileyici bir gülümseme için bembeyaz dişlerin olması gerektiğini vurgulamamıza gerek yok herhalde. Gülümsendiğinde ortaya çıkan beyaz ve düzgün dişler, herkesin olmasını istediği şeydir. Ancak bazen kullandığımız ruj renkleri dişlerimizin daha kötü bir renkte görünmesine yol açabilir....
  4. Sizi Hangi Model Etekler Zayıf Gösterir?

Sizi Hangi Model Etekler Zayıf Gösterir?

etek modelleri, zayıf gösteren etek modeli, zzayıf gösteren etekler Sevgili melekler, vücudunuzu tanımak ve ona uygun olarak giyinmek çok önemlidir. Kendinizi, eksiklerinizi ve fazlalarınızı bildiğiniz sürece, kendinize uygun olarak giyinirseniz, şıklığı yakalarsınız. Bunun için sizi en iyi şekilde gösterecek parçaları seçmeniz gerekir. İşte bu yazımızda sizi zayıf gösterecek etek...
  5. Hangi Saç Modelleri Zayıf Gösterir?

Hangi Saç Modelleri Zayıf Gösterir?

zayıf gösteren saç modelleri, saç modelleri, zayıf gösteen saç kesimleri Sevgili melekler, siz ne kadar zayıf olursanız olun, yüzünüz topluysa bazı saç kesimleri sizi hayli şişman gösterecektir. Bunun önüne geçmek için yapmanız gereken uygun saç modelleriyle yüzünüzdeki kiloyu gizlemek e böylece kendinizi olduğunuzdan çok daha zayıf göstermektir. Daha çekici, etkileyici ve fit bir görünüm...

Sayfayı Paylaş