Hangi Renkler Birbiriyle Daha Uyumlu

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

hangi renk hangi renkle uyumlu renkler renkler uyumludur birbiriyle uyumlu birbirine Kıyafetlerinizde değişik renkleri kullanmayı istiyorsunuz fakat hangi renkler birbiriyle uyumlu hangi renkler birbirleriyle kombinlenir bilmiyormusunuz işte cevabı :tik:

Pembe Tonlar
    Pembe; pozitif duygular uyandırıyor ve genç görünümü sağlıyor. Kombinin herhangi bir parçasında pembe varsa; aşağıdaki renkleri kullanabilirsiniz.
    Beyaz
    Krem
    Kahverengi
    Siyah Bebe mavisi
    Gri
    Ten rengi

Yeşil Tonlar
    Bulunduğumuz sezonun en trendi rengi yeşil; kendini ferah hissetmenizi sağlarken, karşı tarafta olumlu duygular uyandırır. Kombinin herhangi bir parçasına yeşil varsa; aşağıdaki renkleri kullanabilirsiniz.
    Mavi
    Sarı
    Beyaz
    Kahverengi
    Ten rengi
    Pudra
    Su yeşili
    Gri

Mavi Tonlar
    Gökyüzünün ışıltısını stilinize yansıtan mavi; pozitif hissetmenizi sağlarken karşınızdaki kişinin size karşı güvenin duygusunun artmasını sağlıyor. Kombinin herhangi bir parçasında mavi varsa; aşağıdaki renkleri kullanabilirsiniz.
    Yeşil
    Mor
    Turkuaz
    Beyaz
    Krem
    Gri
    Toz pembe
    Ten rengi

Turuncu Tonlar
    Yaz mevsiminin enerjisini üzerinizde taşımanızı sağlayan turuncu; pozitif ve canlılık hissi yaşatıyor. Kombinin herhangi bir parçasında turuncu varsa; aşağıdaki renkleri kullanabilirsiniz.
    Sarı
    Kahverengi
    Krem
    Gri
    Ten rengi
    Beyaz

Gri Tonlar
    Turuncu, mavi, yeşil, pembe gibi tüm renk tonlarıyla uyum sağlayan renk gridir. Çünkü gri nötr bir renktir. Siyah, mor, kahverengi, sarı gibi tüm renklerle gri rengi kombinleyebilirsiniz.

2. Fuzun

Fuzun Yeni Üye

Siyah beyaz en uyumlu renkler

Ninka ve uzakbiryerde bunu beğendi.
  3. gizli__peri

gizli__peri Forum Okuru

benim siyah beyaz bir bayramlığım 3 tane düğmesi bunlar pembe bn altına hangi renk tozluk giyebilirim o pembenin renginde tozluk bulamadım

4. I3eyefendi

I3eyefendi Forum Okuru

Soruya bak :D :D :D

Ninka bunu beğendi.
  5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence mavi ile pembe en uyumlusu.... ben çok yakıştırıyorum bu iiki rengi birbirine....

6. elbera

elbera Forum Okuru

biskuvi rengi tred ama hangi renkle uyar

7. serdaa

serdaa Yeni Üye

benm favorim beyaz..her renkle kombine etmekte mümkün:)

Ninka bunu beğendi.
  8. emine şahna

emine şahna Forum Okuru

bende en cok evlatunu seviyorum ve pembeyi beyaza süper gidiyor

9. Ninka

Ninka Yeni Üye

Benim en sevdiyim kombin yesil pantalon mavi buluz gri yelek siyah babet

10. teşekkürler verdiğiniz bilgiler için :)

11. hilal güllücan

hilal güllücan Forum Okuru

merhaba ben hilal 26 yaşındayım ve
    bir konuda bana yardımcı olurmusunuz benim su yeşili çok mini bir eteğim var ve üstüne hangi renk giyiceğimi bilmiyorum lütfen bana yardımcı olun

12. İpek Yordam

İpek Yordam Yeni Üye

Ben olsam pembe tonları giyerdim ama açık bir tonu:)

13. selemalma

selemalma Forum Okuru

Ben bir resim çizdim en çok kırmızı, açık turuncu ve gri kullandım.Resmimin arka planına hangi renk yapmalıyım?

14. jermaine

jermaine Yeni Üye

MStardaki kombinlerdeki renk uyumlarını gördünüz mü?

Hangi Renkler Birbiriyle Daha Uyumlu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. teninizle uyumlu renkler

kahverengi ile uyumlu renkler lacivert ile uyumlu renkler kahverengine kahverengiye lacivertle Kimimizin gardırobunda siyah renk ağırlıktayken, kimimiz canlı renklerden vazgeçemeyiz. Bazı renkler bizi daha canlı kılarken, kimi renkte soluk, sağlıksız dururuz. Bütün bunlar cilt ve ten rengine göre değişiyor. Florya'daki Colony Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu konuya değinerek, 'Renklerin...
  2. Teninize Uyumlu Renkler

hangi renk hangi renkle uyumlu morla uyumlu renkler mor renkle renkler giyimde mor ile Kimimizin gardırobunda siyah renk ağırlıktayken, kimimiz canlı renklerden vazgeçemeyiz. Bazı renkler bizi daha canlı kılarken, kimi renkte soluk, sağlıksız dururuz. Bütün bunlar cilt ve ten rengine göre değişiyor. Florya'daki Colony Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu konuya değinerek, 'Renklerin...
  3. Bu kış hangi renkler moda

Modayı yakından takip eden Melek'ler ve bizi ziyaret eden misafiler, bu dönemin moda renkleri neler; buyrun hepbirlikte öğrenelim ve öğrenmekle kalmayıp, birde inceleyelim :) Kırmızı Tüm renkler fark yaratan, üzerinizde taşıdığınızda ilgi çeken kırmızı; 2011 kış modasının trendi renkleri arasında yer alıyor. Paltolar, ayakkabılar, elbiseler, hırkalar kırmızının çekiciliğine bürünüyor....
  4. Birbiriyle uyumlu renk kombinleri

pudra rengi ile uyumlu renkler pudra rengiyle uyumlu renkler Pembe Tonlar 2010 ilkbahar-yaz modasının en popüler rengi pembe; pozitif duygular uyandırıyor ve genç görünümü sağlıyor. Kombinin herhangi bir parçasında pembe varsa; aşağıdaki renkleri kullanabilirsiniz. Beyaz Krem Kahverengi Siyah Bebe mavisi Gri Ten rengi Yeşil Tonlar Bulunduğumuz sezonun en trendi rengi yeşil; kendini...
  5. Hangi Burç Hangi Hastalığı Daha Yatkın

kova hastaligi kova hastalığı burçlar, yorumları, hastalıkları, özellikleri nelerdir diye merak edenler hakkında bilgiler Burçlarla sağlığın birbiriyle bağlantılı olduğu ortaya çıkmış arkadaşlar...Bakalım hangi burcun insanı hangi hastalığa daha yatkın... Astrolojinin sadece kişilerin temel karakteristik özelliklerini yansıtmadığını, burçlar, gezegenler ve evlerin belli...
  6. 2013 Kış Sezonun da Hangi Renkler Hangi Modeller Moda

2013 kış sezonu moda renkler 2013 kış sezonu modası 2013 kış sezonuna baktığımızda ,beyaz ve siyah rente blokların ve hafif açık terecote renklerden oluşan Floral etkiler,minimal tarzlar,koyu renkli modeller,koleksiyonu adeta süslemekte.Bu yıl ki modellerin tüm hanımların zevkine hitap edeceğine inanıyorum.İşte sizlere 2013 sonbahar-kış sezonunda moda olan renk ve modelleri beğeninize...
  7. Ev Dekorasyonunda Kahverengiyle Uyumlu Renkler Hangileri?

Bu konu; Ev Dekorasyonunda Kahverengiyle Uyumlu Renkler Hangileri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ev dekorasyonunda en çok tercih edilen renklerden birisi kahverengidir. Umumiyetle koltuk takımı ve yemek odası takımı kahverengi olarak alındığı için dekorasyon da bu renge ve seçtiğiniz tarza göre dekorasyon yaparsınız. Biz de evlerini güzelleştirmek isteyenler için...
  8. 2013 Yazında Hangi Renkler Moda?

Bu sayfa; 2013 Yazında Hangi Renkler Moda konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 ilkbahar yaz modasında renk paletinin genişliği sizi çok şaşırtacak. Modası geçti diyerek gardrobunuzun en dibine kaldırdığınız renkli kıyafetlerinizi bu yaz giyebileceksiniz. Zira 2013 yazında renk çeşitliliği olacak. Limon sarısından yeşilin her tonuna. çoşkulu turunculara kadar her...
  9. Hangi Renkler Teninle Uyumlu?

teninizle uyumlu renkler, teninize uyumlu renkler, size yakışan renk Sevgili melekler, giyinip kuşanıp ayna karşısına geçtiğinizde karşınızdaki görüntü içinize sinmiyorsa, belki de enk seçiminizde bir hata vardır. Kıyafet seçerken model, tarz kadar ten renginizle uyumlu olması da önemlidir. Eğer siz de hangi renk sizin ten renginize uyumlu öğrenmek istiyorsnaız, aşağıdaki makaleden bilgi...
  10. Hangi Yaşta Hangi Ağrılar Daha Çok Görülür ?

yaşlara göre ağrılar,neden heryerim ağrıyor,hangi yaşta hangi ağrı olur,ağrılar yaşa göre değişiyor mu,baş ağrısı hangi yaşta daha sık olur,ağrı çeşitleri,ağrıların yaşla ilgisi var mı,vücut ağrıları yaşa göre değişir mi,hangi yaşta nasıl ağrı olur,yaşa göre ağrı çeşitleri,hangi yaşta en çok hangi ağrı olur, 30 Yaşından Sonra Görülen Ağrılar Baş ağrısı: 30 yaş döneminden sonra stres...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. mora yakışan renkler

,
  2. mora uyan renkler

,
  3. laciverte uyum sağlayan renkler

,
  4. mor renge hangi renkler gider,
  5. gri renge hangi renk gider,
  6. krem rengine hangi renk uyar,
  7. mora uygun renkler,