gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Hangi saç rengi size yakışıyor?Girin bakın ;)

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

esmer tenliler için saç renkleri,sarışınlar için saç renkleri,beyaz tenliler için saç renkleri,buğday tenliler için saç renkleri,saç tasarımları hakkında bilgiler 05_2236.jpg
    Melekler ten renginize uygun hangi saç renginin uyum sağladığını biliyormusunuz?En uygun saç modelini seçerken Hollywood stilistlerinin vücut tiplerine de baktığını biliyor muydunuz?Saç modeline karar vermeden önce yüz tipinizin hangi formda olduğunu öğrenmek gerekiyor.Saçınız için radikal kararlar vermeden önce mutlaka bu tasarımlara göz atın.Ve işte linkimiz ;)
    http://www.taaz.com/virtual-makeover

Kıvrımlı/Dolgun-Armut/Kum Saati
    Eğer kıvrımlı bir vücudunuz varsa, dümdüz saçlar size çok yakışmayacaktır. Özellikle kiloluysanız saçlarınızı yüzünüze yapışık şekilde kesinlikle kullanmayın.
    Özellikle de uzun, seksi retro dalgalarla süslenmiş modeller dururken!

İnce/Uzun
    Eğer ince, uzun ve belirgin kıvrımları olmayan bir fiziğe sahipseniz kısa modellerden kaçının. Bu sizde ‘dikdörtgen’ görünümü yaratır ve fazlasıyla erkeksi olmanıza neden olur.

Minyon
    Eğer minyon bir yapınız varsa çok uzun saçlardan uzak durun. Bu yanlış bir göz yanılması yaratır.

Sleek (düz ve yüze yakın) modeller, dalgalı sofistike küt saçlar sizin için mükemmel! Sezon trendi asimetrik modelleri de rahatlıkla tercihe debilirsiniz.

Erkeksi/Kaslı-Elma

Erkeksi hatlarınız varsa ya da kaslı bir vücuda sahipseniz kısa boylardan kesinlikle uzak durun. Bu sizi ‘şişkin’ gösterir ve kadınsılığınızı öldürür.

Eğer ince hatlara sahipseniz çene hizasında kesilmiş dalgalar ve çok uzun olmayan bir saç omuzlarınıza katacağı hacimle mükemmel görünmenizi sağlayacak.

Şimdi bilmeniz gereken diğer taktiklere göz atalım.

Dolgun göğüsleriniz varsa saçlarınızı gergin şekilde toplamayın.
    Hacimli dalgaları tercih edin.

Uzun bir yüzünüz varsa, ne çok yüzünüze düşen, ne de çok gergin şekilde toplanmış modelleri kullanmalısınız.

Çok belirgin yüz hatlarınız ve kemik yapınız varsa tüm dikkati yüzünüze toplayacak düz modelleri kullanmayın.

Son düzenleme: 25 Kasım 2013
Hangi saç rengi size yakışıyor?Girin bakın ;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Hangi saç rengi size yakışır?"

"Hangi saç rengi size yakışır?"

bal köpüğü saç rengi hangi tene hangi saç rengi esmer tene uygun renkleri esmer yakışan renkleri beyaz yakışan Annelerimiz zamanında saçlar sarıya boyanır ya da meç yapılırdı. Şimdi öyle mi ya? Renklerden renk beğen. Peki ama onca renk tonundan hangisi size en çok yakışır? O renge uygun makyaj nasıldır? Ateş kızılı veya, altın sarısı ya da klasik koyu renk saç renginden hangisi size en...
  2. kalın siyah kaşlar,buğday ten,kahverengi göz sizce hangi saç rengi?

kalın siyah kaşlar,buğday ten,kahverengi göz sizce hangi saç rengi?

buğday ten nasıl olur buğday ten siyah kaşa uygun saç rengi siyah kaşa hangi renk saç kahverengi gözlere rengi merhaba buğday tenlitim kahverengi gözlerim siyah kalın kaşlarım. sizce siyah saç ışında hangi renkler olur bana? bıktım artık kendimi bildim bileli mavi siyah yada siyah saçlarım. doğal rengie kömür siyahıydı.
  3. Yeni Saç Rengim Nasıl Sizce?

Yeni Saç Rengim Nasıl Sizce?

hilary duff saç rengi hilary duff saç modelleri Merhaba meleklerim saçım siyahtı ve bıkmıştım artık açayım biraz sarı marı yapaym dedim ama kuaföre gitmek istemedim .Bu yüzden Palette saç açıcısı aldım. Saçlarıma bir güzel sürdüm beklemeye koyuldum.Bekle bekle derken saçlarımın uzayan kısımları yani dipten çıkanlar kızılımsı sarımsı bişey oldu siyah bölümler ise kimi yeri olduğu gibi...
  4. Hangi saç rengi size yakışır??doğru renkler neler??

Hangi saç rengi size yakışır??doğru renkler neler??

hangi saç rengi daha genç gösterir neyle ne yakışır kizil saç tonlari nelerdir Hangi saç rengi size yakışır? Saç renginizi değiştirmeye karar verdiniz. Peki ama onca renk tonundan hangisi size en çok yakışır? O renge uygun makyaj nasıldır? Ateş kızılı, altın sarısı ya da klasik koyu renk saç renginden hangisi size en çok yakışır? Eğer saçlarınızda farklı renkleri denemeyi seviyor ama bir...
  5. Hangi tene hangi saç rengi gider?

Hangi tene hangi saç rengi gider?

esmer tene hangi sac rengi gider esmere hangi saç rengi gider tene saç esmer 2011 patlıcan moru Saç renginizi değiştirmek istiyorsunuz fakat hangi renk yapıcağınıza karar veremediyseniz buyrun size birkaç öneri... Hangi ten rengine hangi saç rengi gider işte cevabı :tik: Pembemsi – Beyaza yakın bebeksi bir teniniz var ise, Kızıl ve tonlarından uzak durmalısınız, sizlere küllü sarı...

Sayfayı Paylaş