gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hangi Şarkıyı Kime Armağan Edrsiniz

Konu, 'Müzik Sohbet' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

evet meleklerim söyleyin bakim hangi şarkıyı kime armağan edersiniz:crazy: ben Ferhat Göçer'den dünyaya bir daha gelsem sevgilim arar bulurum seni yine severim adlı şarkıyı aşkıma armağan ediyorum:kiss:

Hangi Şarkıyı Kime Armağan Edrsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Armağan

Armağan

Arkadaş veya sevgili bulmaktır. Armağan vermek, verilen kişinin değerine göre iyi veya kötü bir haber alınacağına; armağan almak, evlilerin çocuk sahibi olmalarına, bekarların evlenmesine yorulur. Arkadaş veya sevgili bulmaktır. Armağan vermek, verilen kişinin değerine göre iyi veya kötü bir haber alınacağına; armağan almak, evlilerin çocuk sahibi olmalarına, bekarların evlenmesine...
  2. Hangi şarkı Size kimi-neyi HatırLAtıyoR???

Hangi şarkı Size kimi-neyi HatırLAtıyoR???

Yalın_ Son Aşkım Evanescence_My Immortal EŞİMLE TANIŞTIĞIM İLK GÜNÜ HATIRLATIYOR..
  3. şarkı armağanı

şarkı armağanı

forum oyunu olarak hiç oyun yok bende açmak istedim katılırsanız sevinirim :) altdaki üyeye şarkı armağan edices :) başlıyorum... sertap erener - bu böyle
  4. Üstteki Üyeye Şarkı Armağan Edin Bakalım

Üstteki Üyeye Şarkı Armağan Edin Bakalım

Üstteki üyeye hangi şarkıyı armağan etmek istiyorsanız yazın :D şansa bak ben kimseye armağan edemedim şarkı :D
  5. Armağan Çağlayan Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Armağan Çağlayan Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu konu; armağan çağlayan hayatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son dönemlerde önce Beren Saat için ağır eleştirilerde bulunan, en son Bergüzar Çağlayan için "oyuncu" sıfatının kullanılmasına tepkisini attığı tweetlerle gösteren sivri dilli televizyoncu Armağan Çağlayan 'ın hayatı hakkında ki bilgilerimiz şöyle.. 8 Nisan 1966 tarihinde İstanbul'da doğdu....

Sayfayı Paylaş