gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hangi Sultansınız? Buyrun Teste!

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sultan testi, kişilik testi, kişilik analizi
    Sevgili melekler, başladığı ilk günden itibaren büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve her geçen gün bu kitleyi çoğaltan Muhteşem Yüzyıl dizisinde bildiğiniz üzere pek çok farklı karaktere hayat veriliyor. Özellikle sultanların iktidar ve hırs kavgalarına tanık olduğumuz dizideki sultanlardan hangisinin karakteri size en yakın merak ediyor musunuz? O halde aşağıdaki testi çözün ve hangi sultansınız öğrenin :D:D

muhteşem-yüzyıl.jpg

Hangi Sultansınız? Buyrun Teste! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siz hangi şirinsiniz !!!! buyrun bakalım

siz hangi şirinsiniz !!!! buyrun bakalım

soru şu: melekler siz hangi şirinsiniz ? ben başlayayım!! :D ben deniz, uykucu şirin hahahahaha
  2. Hangi gebelik testi iyi

Hangi gebelik testi iyi

Kızlar adetimin üzerinden 10 gün geçti ellerim titriyor ve ben gebelik testi yaptırmak istiyorum da acaba hangi gebelik testi daha iyi hangisini tavsiye ediyorsunuz. Hadi çabuk lütfen eşime başım ağrıyor dedim eczane dedim bu saatte mi dedi :D:D Olursa ne süpriz olur ama yaaaaa offffffffffff çabuk yazın lütfeeeeeeeeeeeeen
  3. Hangi Meyvede Hangi Vitamin Bulunur buyrun öğrenelim

Hangi Meyvede Hangi Vitamin Bulunur buyrun öğrenelim

Hangi Meyve Hangi Vitamin İçerir, Hangi Meyvede Hangi Vitamin Bulunur, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda hangi meyvede hangi vitamin bulunur diyen misafirimizin sorusunu yanıtlıyor ve sağlıklı beslenmek için sizlerin ve tabi ki bizlerinde bilinçli olması adına bilinmesi gereken bilgileri aktarıyoruz. Kiraz: B1, B2, A, C vitaminleri ve malik asit Şeftali: A vitamini Erik: A, B1,...
  4. Zayıf Noktanızı Öğrenmek İçin Buyrun Teste!

Zayıf Noktanızı Öğrenmek İçin Buyrun Teste!

kişilik testleri ilginç testler Sevgili melekler, hiçbirimiz mükemmel değiliz. Hepimizin zayıf oldupu nıktalar, zaaflarımız var. Kimimiz eleştirilmeye gelmeyiz, kimimiz acıtılmaya. Eğer siz de zayıf noktanızı öğrenmek istiyorsunuz aşağıdaki testi bir çözün bakalım, nasıl bir sonuç çıkacak..:) 1. Güçlü bir aşk yaşadığınız eski sevgilinize sitemli bir şiir yazsanız adı ne olurdu?...
  5. Siz Hangi Sultansınız?

Siz Hangi Sultansınız?

kişilik testi karakter testi Sevgili melekler, aşağıda sorduğumuz soruları cevaplayın, Muhteşem Yüzyıl'ın hangi sultanına benziyorsunuz öğrenin :D:D 1.) Hünkarın sana bir takı hediye edecek. Nasıl olsun isterdin? a) Sade olsun,çok ön plana çıkmasın. b)Sade olsun ama görkemli olsun. c) Yapabileceğinin en iyisi olsun,ve sadece benim olsun ! 2.) En sevdiğin renk? a)Turuncu b)Mavi...

Sayfayı Paylaş