gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hangi takımlıysan mühim değil tüm takımların taraftar smileyi burda

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hangi takımlıysan mühim değil tüm takımların taraftar smileyi burda

teşekkürler ***** ;)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hangi takımlıysan mühim değil tüm takımların taraftar smileyi burda

saol canım emeğine sağlık

hangi takımlıysan mühim değil tüm takımların taraftar smileyi burda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi takımlısınız?????????????????

Hangi takımlısınız?????????????????

Ben başlıyım GaLaTaSaRaY
  2. Candan Erçetin - Mühim Değil

Candan Erçetin - Mühim Değil

ne yaptim biliyor musun daha cok sarki soyledim sigaraya yeniden basladim alisveris yaptim gereksiz ne yaptim biliyor musun bol bol seyahat ettim hatta yalnizlik cektim pisman oldum, kimseye soylemedim yani sustum genelde bazen de gulumsedim nazikce dinlemedigim belli olmasin diye bitti buraya kadarmis dedim unuttum bile dedim avuttum kendimi sozde ama yine de akiyor...
  3. çağatay ulusoy hangi takımlı

çağatay ulusoy hangi takımlı

çağatay ulusoy hangi takımlı bilen var mı? Arkadaşlar ben çağatay ulusoy hayranıyım ve onunla ilgili herşeyi merak ediyorum acaba çağatay ulusoy hangi takımlı ?
  4. Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı? Kızlar Çağatay Ulusoy un hangi takımı tuttuğunu merak ediyorum siz biliyor musunuz acaba?
  5. En Fazla Hangi Takımın Taraftarı Var Arkadaşlar?

En Fazla Hangi Takımın Taraftarı Var Arkadaşlar?

En Fazla Hangi Takımın Taraftarı Var evet bu konuda sizin bildikleriniz var mı? En çok taraftar hangi takımda ?

Sayfayı Paylaş