gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Hangi Tip Kadinsin??? :)

Konu, 'Kadınca' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

• HARD-DISK tipi kadın: Her şeyi hafızasında saklar. • RAM tipi kadın :
    İşiniz bittiği anda sizi de unutur.
    • WINDOWS tipi kadın:
    Herkes hiçbir şeyi doğru dürüst yapamadığını bilse de kimse onsuz yaşayamaz.
    • EXCEL tipi kadın:
    Söylendiğine göre bir çok kabiliyeti olmasına rağmen bir çok kimse basit ihtiyaçlar için kullanır.
    • SCREENSAVER tipi kadın :
    Eğlendirmekten başka hiçbir işe yaramaz.
    • INTERNET tipi kadın :
    Erişilmesi zorlu olan tiptir.
    • SERVER tipi kadın :
    İhtiyacınız olduğundan her zaman meşguldür.
    • MULTIMEDIA tipi kadın :
    Korkunç şeylerin güzel gözükmesini saglar.
    • E-MAIL tipi kadın :
    Her 10 sözünden 8´i anlamsızdır.
    • VIRUS tipi kadın :
    Bir başka ismi de "Eş" tir. Hiç beklemediğiniz bir anda gelir kendisini yerleştirir ve kaynaklarınızı kullanmaya başlar. Kurtulmaya çalıştığınızda kesin bir şeyler kaybedersiniz eğer kurtulmazsanız her şeyinizi kaybedersiniz.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Hangi Tip Kadinsin??? :)
    MULTIMEDIA tipi kadın :
    Korkunç şeylerin güzel gözükmesini saglar ben buyum eline sağlık canım

Hangi Tip Kadinsin??? :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hanımlarr siz hangi kadın tipine giriyorsunuz‏

Hanımlarr siz hangi kadın tipine giriyorsunuz‏

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kadın tipleri...

kadın tipleri...

1- KADERSİZLER: Bu tip kadınlar genelde üniversiteyi iyi dereceyle bitirirler sigara içerler. Konuşurken en uygun kelimeleri seçmeye özen gösterirler. Her ne yaşarlarsa yaşasınlar deneyimlerinden bir şeyler kazanmaya çalışırlar. Genelde makyaj yapmazlar. Genelde erkekler tarafından terk edilirler duygusal ilişkilerinde başarılı değillerdir. Alkole düşkündürler. 2- GÜLENLER: Hayatın her...
  3. Hangi Burç Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır?

Hangi Burç Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır?

balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır akrep başak hangi burç hangi tip kadından Bakalım hangimiz ne tiplerden hoşlanıyoruz :D:D KOÇ: Güzel kokular süren erkeği sever. Bu yüzden de kesinlikle sahte parfüm kullanmayın! Ayrıca Beyoğlu'ndaki 'Terkos' pasajından da ucuza giyinmeyin. BOĞA: Bu burç kadınlarının dini imanı...
  4. Kadın tipleri

Kadın tipleri

Ben yak kadınım heralde ama bundan pek memnun olduğum sölenemez kendim için süsleniyorum ben ya başkası için mi sanki?? :dil: AK KADIN Evi siler süpürürü durur. Camlar, kapılar, duvarlar pırıl pırıldır. Bal dök yala, ama işte o kadar. Başka bir şey arama... Kapıda "Kirli ayaklarınla girme. Daha yeni temizledim, sakın kirleteyim deme. Usandım şu evin kirinden pasından" diye...
  5. Erkekler Hangi Kadın Tiplerini Sevmezler

Erkekler Hangi Kadın Tiplerini Sevmezler

bir erkek gözlerini kaçırıyorsa erkek gözlerini kaçırıyorsa Hep biz kadınların sevdiği sevmediği erkek tiplerinden bahsedicek değiliz ya kızlar...Birazda erkeklerin sevmediği erkeklere itici gelen kadın tiplerinden bahsedelim... 1. Seksi silah olarak kullananlar: İlişkilerde çoğu kadın kendi üstünlüklerini kurmak için erkeklerin seks isteklerine duyarsız kalır. Bu cesur davranış kendi...

Sayfayı Paylaş