gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Hangi Tür Filmleri Seversiniz?

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Film konusunda tercih yaparken nelere dikkat edersiniz? Sizi hangi özellikler cezbeder ve seçiminizde rol oynar?

En çok hangi tür filmleri tercih edersiniz? (Tarihi, Belgesel, Bilim-Kurgu, Romantik, Macera, Biyografi, Korku, Gerilim...)

2. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    vala ben canım en çok komedi severim çünki gülmeyi çok severim bakar bakar gülerim hani birde gülerken deli demesinler diye hani komedi izliyoda gülsün diye halbuki kendime gülüyorumdur heheh

Hangi Tür Filmleri Seversiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Zeka Türüne Sahipsiniz

Hangi Zeka Türüne Sahipsiniz

Sözel zeka: Kelimeleri etkili kullanma yeteneğidir. Dinleyerek öğrenmeyi sever, duygu ve düşüncelerini sözel ifadelerle aktarırlar. İyi yazarlar, iyi anlatırlar, kitap okumayı, kelime oyunları severler. Kavramlarla ve kelimelerle düşünürler. Sözel zekaya sahip insanlar daha çok yazar, gazeteci ve politikacı olurlar. Sayısal zeka: Sayısal zekası yüksek olanlar sebep-sonuç ilişkisi kurmayı,...
  2. Hangi zeka türüne sahipsiniz?

Hangi zeka türüne sahipsiniz?

hangi zeka türüne sahipsiniz test hangi eve sahipsiniz sayısal mı sözel mi testi Hangi zeka türüne sahipsiniz? Bilim adamları tarafından yapılan araştırmalar sonucunda zekanın birden fazla alana yayıldığı ve herkesin kendine özgü zeka türüne sahip olduğu fikri yayın. Peki sizin zeka türünüz hangisi? Sözel zeka: Kelimeleri etkili kullanma yeteneğidir. Dinleyerek öğrenmeyi sever, duygu ve...
  3. Bayanlar hangi hayvanları sever :)

Bayanlar hangi hayvanları sever :)

hayvana veren kadın hayvana veren kadınlar Yapılan Araştırmalara Göre Bayanların En Sevdiği 4 Hayvan Bunlarmış 1-Gardolapta TİLKİ'den yapılmış kürk 2-Kapıda JAGUAR araba 3-YILAN derisinden yapılmış bir çift ayakkabı 4-Bunları alacak bir EŞEK
  4. sinema filmlerinden hangi türü tercih edersiniz?

sinema filmlerinden hangi türü tercih edersiniz?

evet kızlar bakalım hangi meleğimiz hangi tür sinema filminden hoşlanıyor:) ben romantik komedi türünden hoşlanıyorum:) ya siz??
  5. En sevdiğiniz film türü hangisidir?

En sevdiğiniz film türü hangisidir?

En sevdiğiniz film türü hangisidir? Selam millet sizin en sevdiğiniz filmleri soruyorum evet En sevdiğiniz film türü hangisidir?

Sayfayı Paylaş