gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hangi ülke adını bir kişiden almamıştır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hangi ülke adını bir kişiden almamıştır bilen var mı varsa yazsın yarışmayı başlatıyorum :D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Muhtemelen kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan sorunun cevabını kaçırdığınız için bu soruyu soruyorsunuz. Hemen söyleyelim, Kenan Işık'ın sunduğu yarışmada sorulan soru, '' Hangi ülke adını bir kişiden almamıştır?'' idi. Şıklar;

a)Sri Lanka
    b)Filipinler
    c)Kolombiya
    d)Bolivya

Cevap: Sri Lanka :)

hangi ülke adını bir kişiden almamıştır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elinize tek bir fırsat verilse ülkemizdeki hangi sorunu çözersiniz?

elinize tek bir fırsat verilse ülkemizdeki hangi sorunu çözersiniz?

elinize tek bir fırsat verilse ülkemizdeki hangi sorunu çözersiniz?
  2. hangi marka hangi ülkenin...

hangi marka hangi ülkenin...

alman markaları hangi marka hangi ülkenin skoda ülkenin lg markası televizyonun üretildiği ülke Vestel , Arçelik >>> TÜRKİYE Nvidia >>> Amerika Ati >>> Kanada Viewsonic >>> ABD Sony >>> Japonya Mercedes >>> AlmanyaBMW >>> AlmanyaAudi >>> Almanya VW >>> Almanya Asus >>> Taiwan Lorus >>>...
  3. Ülkelerin ingilizce adları

Ülkelerin ingilizce adları

ülkelerin adları ülkelerin ingilizce isimleri arjantin bayan isimleri moldovyalı bayan tayland Ülkelerin ingilizce adlarını merak ediyorsanız işte tüm bilgileri sizler için veriyorum =) [ A ] Afganistan - Afghanistan Almanya -Germany Amerika Birleşik Devletleri-United States of America Andora-Andorra Antigua ve Barbuda-Antigua and Barbuda Arjantin-Argentina Arnavutluk-Albania...
  4. 598 Hangi Ülkenin Kodu

598 Hangi Ülkenin Kodu

598 Hangi Ülkenin Kodu lütfen 598 Hangi Ülkenin Kodu biliyorsanız yazın.
  5. 58 Hangi Ülkenin Kodu

58 Hangi Ülkenin Kodu

58 Hangi Ülkenin Kodu lütfen 58 Hangi Ülkenin Kodu biliyorsanız< bana da yazın.

Sayfayı Paylaş