gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hangi Ünlü Nerede Evlendi

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

burçin terzioğlu hamile burçin terzioğlu hamile mi burcin terzioglu murat yıldırım evlendi evlendi Evleniceksiniz belkide düğününüzü yapacağınız mekanı seçemediniz...Peki sevdiğiniz ünlüler bu en güzel günlerini nerde kutladılar merak ediyor musunuz? Hem size fikir olması açısından hemde belki hayranı olduğunuz ünlüyle aynı yerde dünya evine girmek istiyceğinizi düşünerek hangi ünlü nerede evlenmiş kızlar sizler için araştırdım...
    Buyrun okuyun :tik:

Pınar Altuğ- Yağmur Atacan
    Aşkları çok konuşulan çift İstanbul Maslak’taki Refresh The Venue’de evlendi.

Çağla Şikel- Emre Altuğ

Biri podyumun gözdelerinden diğeri de müzik dünyasının ünlüsü. Onlar İstanbul’un gözde eğlence mekanlarından Sortie’de evlendi.

Petek Dinçöz- Can Tanrıyar
    İki ünlü şovmen Beyaz’ın programında canlı yayında evlendi.

Ceyda Düvenci- Engin Akgün
    Çift Ortaköy’deki Esma Sultan Yalısı’nda evlendi.

Arzu Yanardağ- Serhat Türkkan
    Tören Baltalimanı’nda bulunan Portaxe adlı mekanda yapıldı.

Özlem Tekin- Cem Öcal
    Rock müziğin çılgın kızı Bodrum Yalıkavak’ta evlendi.

Tuğçe Güder- Uğur Karas
    Bahar Country’de bir kır düğünüyle evlendi.

Gamze Özçelik- Uğur Pektaş
    Çift Büyükada’da bulunan Aya Nikola’da evlendi.

Seda Sayan- Onur Şan
    Çift Çırağan Sarayı’nda evlendi.

Kutsi- Sinem Bayraktutar
    Çiftin düğün töreni Sait Halim Paşa Yalısı’nda yapıldı.

Mustafa Sandal- Emina
    Çift Kuruçeşme’deki Les Ottomans Otel’de evlendi.

Neco- İdil Erge
    Genç sevgilisiyle Caddebostan’daki evlerinde sade bir nikah töreniyle dünyaevine girdi.

Murat Yıldırım- Burçin Terzioğlu
    Çift İstinye’deki Monteverde’de evlendi.

Gülben Ergen- Mustafa Erdoğan
    Çift Kemer Country’de evlendi.

Yılmaz Erdoğan- Belçim Bilgin
    İzmir Çeşme’de bulunan Çeşme Cetaş Evleri`nde evlendi.

Demet Şener- İbrahim Kutluay
    Çift, Çırağan Sarayı’nda evlendi.

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

Petek Dinçöz- Can Tanrıyar İki ünlü şovmen Beyaz’ın programında canlı yayında evlendi.

ay hatırlıyorum bu geceyi :D:D en güzeli bence bu :D:D:D

3. despina

despina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Aynen katılıyorum. Ne heyecanlıydı ekran basında ben bile heyecanlandım :)

Hangi Ünlü Nerede Evlendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nerede Evlendiniz / Evlenmek İsterdiniz?

Nerede Evlendiniz / Evlenmek İsterdiniz?

antalyada düğün nerde yapılır Sevgili Melekler, Bazılarımız evli, bazılarımız bekar ama kadınlar olarak hepimizin hayatının en önemli bölümünü oluşturan doğru insanı bulmak ve evlilik kararı almanın sonucunda o özel günü yaşamak yer alıyor. Siz o özel günü nerede yaşadınız ya da yaşamak istersiniz/isterdiniz? Sevgilerimle...
  2. Hangi Ünlü Neresini Beğenmiyor?

Hangi Ünlü Neresini Beğenmiyor?

çirkin ayaklı ünlüler çirkin ayaklı türk ünlüler bihterin annesi sıla dövmeleri Ekranlarda gördüğümüz ve hepimizin beğendiği güzel ünlüler vücutlarındaki kusurlardan şikayetçi...Kimi eli üzerindeki lekeyi, kimi dişlerini, kimi gözlerini, kimi de yüzünü beğenmiyor. İşte onlar... Çekik gözlerini sevmiyor AZRA AKIN: İnanılması çok güç ama Dünya Güzeli seçilen Azra Akın çekik gözlü ve dişlek...
  3. Hangi Ünlü Nerede Oturuyor

Hangi Ünlü Nerede Oturuyor

engin akyürek nerede oturuyor sefa doğanay nerede oturuyor engin akyürek yaşıyor nihat doğan nerde Ekranlardan tanıdığınız sevdiğiniz ünlüler nerede oturuyor biliyormusunuz kızlar...Kimbilir belkide hayranı olduğunuz sanatçı ile komşusunuzdur :tik: Son yıllarda en çok tercih edilen semtlerden biri olan Etiler’deki ünlüleri şöyle sıralayabiliriz: Yılmaz Erdoğan,Ebru gündeş, yazar Ayşe...
  4. Ramazan Bayramında Hangi Ünlü Nerede

Ramazan Bayramında Hangi Ünlü Nerede

Ramazan bayramı tatili sanatçılar nerede çıkacak ünlülerin bayram programları hakkında detaylı bilgiler burada Bayram tatili 9 gün oldu melekler biliyorsunuz 9 günlük bayram tatilinizi nasıl değerlendiriceksiniz...Hala 9 günlük bayram tatilini nasıl geçireceğini karar veremeyenler için ünlülerin tatil programları... Başbakan Erdoğan ile birlikte Somali'ye giden Süperstar Ajda Pekkan'dan,...
  5. Ramazan Bayramında Hangi Ünlü Nerede Sahne Alacak?

Ramazan Bayramında Hangi Ünlü Nerede Sahne Alacak?

ramazan bayramı programları ramazan bayramı sanatçılı oteller Sevgili melekler, ramazan bayramında program yapacak ünlü isimlerin nerelerde program yapacakları belli olmaya başladı. Buna göre hangi ünlü nerede sahne alacak hep birlikte öğrenelim... Ramazan ayı boyunca işleri durgun olan ünlü sanatçıların işleri bayramın gelişiyle hareketlendi. Sahne alması için birçok yerden teklif alan...

Sayfayı Paylaş