gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hangi ünlüler silikonlu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

silikonlu ünlüler deniz çakır silikon hangi ünlüler silikonlu, silikonlu ünlüler, silikonlu oyuncular, kimler diye merak ettiğiniz soruların yanıtı burda arkadaşlar.

Dizilerde beğeni ile izlediğiniz bir çok oyuncunun göğüsleri silikonluymuş Melek'ler. Bakalım hangi diziden kim silikonluymuş:D:D

Silikon hayatımıza ilk olarak ilerleyen yaşlarda güzelleşmek için sosyetenin orta yaşlı hanımlarının operasyonları ile girmişti. Bir süre sonra podyumlarda güzellikleri sayesinde para kazanan mankenler daha çok iş alabilmek için vücutlarına yatırım yapıp silikonları ile gündeme gelmişlerdi.

Ancak artık silikon toplumun her alanından kadınların güzelleşmek için başvurduğu bir yöntem. Hatta genç kızlar bile göğüslerini büyütmek için bu yola başvuruyor.

BEREN’İ ÖRNEK ALDILAR

Bu yönteme son başvuran isimler ise dizilerle yıldızı parlayan genç oyuncular. İlk olarak oyuncu Beren Saat, geçtiğimiz yıl bir reklam filminde oynamak için göğüslerine silikon taktırmıştı.

Bu yıl da Acemi Cadı dizisiyle ünlenen ve Küçük Sırlar dizisi ile şöhretine şöhret katan Merve Boluğur bu modayı devam ettirdi.

Lale Devri dizisinin yıldızı Serenay Sarıkaya ve Adını Feriha Koydum dizisinin sarışını Ceyda Ateş de genç yaşlarına rağmen küçük göğüslerinden şikâyetçi oldukları için 10’ar gün arayla silikon taktırdılar.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    beren göğüslere silikon taktırmakla iyi etti kariyeri açısından çok önemli malum +18 sahneleri oluyor gerektiğinde :)

Hangi ünlüler silikonlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi ünlüye benziyorsunuz

Hangi ünlüye benziyorsunuz

hangi ünlüye benziyorum testi hangi ünlüye benziyorum kime testi ben kime ben MyHeritage yüz tanıma ? İçinizdeki Ünlüyü Bulun - MyHeritage bu linke tıklayın ve gorun içinizdeki ünlü kim:D:D
  2. Hangi Ünlü İle Burçdaşsınız

Hangi Ünlü İle Burçdaşsınız

aslan burcu olan türk ünlüler 1981 doğumlu ünlüler kova burcu olan türk kova burçu ünlüleri aslan ünlüleri Evet melekler ünlülerin doğum tarihlerini ve burçlarını merak ediyormusunuz...Bakalım hangi ünlü burcunuz aynı hangi ortak özellikleri taşıyorsunuz :tik: Mariah Carey 27 Mart 1969′da doğdu. Burcu koç. Russell Crowe 7 Nisan 1964′te doğdu. O da Koç burcu. Celine Dion 30 Mart...
  3. Hangi Ünlü Nerede Evlendi

Hangi Ünlü Nerede Evlendi

burçin terzioğlu hamile burçin terzioğlu hamile mi burcin terzioglu murat yıldırım evlendi evlendi Evleniceksiniz belkide düğününüzü yapacağınız mekanı seçemediniz...Peki sevdiğiniz ünlüler bu en güzel günlerini nerde kutladılar merak ediyor musunuz? Hem size fikir olması açısından hemde belki hayranı olduğunuz ünlüyle aynı yerde dünya evine girmek istiyceğinizi düşünerek hangi ünlü nerede...
  4. hangi ünlüsün

hangi ünlüsün

burda hangi ünlü olduğumuz çıkmıyo
  5. Hangi Ünlü Kimin Akrabası?

Hangi Ünlü Kimin Akrabası?

Hangi Ünlü Kimin Akrabası? Geniş bir hayran kitlesi olan Selen Seyven bakın kimin yeğeni. Seyven, Türk sinemasının adından çok söz ettiren yönetmenlerinden Ezel Akay'ın yeğeni Yakışıklı aktör Sarp Levendoğlu'nun dayısı da ünlü bir yönetmen.Levendoğlu, yönetmen Mustafa Altıoklar'ın yeğeni. Güzel yıldız Naz Elmas'ın kendisi gibi oyuncu olan bir kız kardeşi var.Naz Elmas ile Açelya Elmas kardeş....

Sayfayı Paylaş