gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hangi Ünlülerin Burnu Estetik acaba biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ünlüler arasında kimin burnu doğuştan değil de sonradan küçük ve kusursuz ? Yani Hangi Ünlülerin Burnu Estetik biliyorsanız yazın:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Burun Estetiği Yaptıran Ünlü İsimler

Burnu Estetiği Yaptıran Ünlüler

Burun Estetiği yaptırmak için günümüzde ünlü olmak gerekmiyor çevremizde sıklıkla rastlıyabileceğimiz bir estetik operasyon olarak günümüzde yerini aldı tabiki göz önünde bulunan ünlülerden kimler Burun Estetiği yaptırdığı her zamanmerak edilmiştir bu ünlülerden bazıları önceki ve sonraki halleriyle sizlerle...

Seda Sayan

Türkan Şoray

Ebru Gündeş

Ebru Yaşar

Hadise

Hande Ataizi

İzzet Yıldızhan

Mahsun Kırmızıgül

Hangi Ünlülerin Burnu Estetik acaba biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba Hangi Ünlüler Galatasaraylı biliyor musunuz

Acaba Hangi Ünlüler Galatasaraylı biliyor musunuz

Ben Hasan ve koyu bir Galatasaraylıyım ve aklıma birşey takıldı acaba benim gibi fanatik olan galatasaraylı ünlüler var mı biliyor musunuz biliyorsanız Hangi Ünlüler Galatasaraylı yazın:)
  2. Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor acaba biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor acaba biliyor musunuz

KIzlar ben 6 yıldır lens kullanıyorum bazen mavi bazen de yeşil kullanıyorum ve bir şeyi çok merak ettim acaba Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor biliyor musunuz:)
  3. Hangi Ünlüler Karslı biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Karslı biliyor musunuz

Merhaba ben Kars dan Nevim ve benim gibi Karslı olan ünlüleri merak ettim sizden bu konuda bildiğiniz varsa Hangi Ünlüler Karslı biliyorsanız yazmanızı rica ediyorum.
  4. Hangi Ünlüler Twitter Kullanıyor biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Twitter Kullanıyor biliyor musunuz

Arkadaşlar yılın modası olan twtter hep ünlüler dünyasının ağzında hatta magazin haberlerini bile ordan alıyorlar peki Hangi Ünlüler Twitter Kullanıyor ?
  5. Hangi Ünlüler Yay Burcu biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Yay Burcu biliyor musunuz

Selam arkadaşlar ben merak ettim acaba Hangi Ünlüler Yay Burcu bu konuda haberi ya da bilgisi olan varsa aranızda Hangi Ünlüler Yay Burcu yazsın

Sayfayı Paylaş