gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hangi Ünlülerin Dişleri Kaplama merak ettim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Benim dişlerim kaplama ve iyi ki de yaptırmışım diyorum çünkü doğal dişlerim hiç de estetik görünmüyordu peki ya acaba Hangi Ünlülerin Dişleri Kaplama bunu biliyor musunuz?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dişleri Kaplama Olan Ünlüler
    Hangi Ünlülerin Dişi Kaplama

Ebru Gündeş

Tuba Özay

Miley Cyrus

Tom Cruise

Victoria Beckham

Celine Dion

Nicholas Cage

Hangi Ünlülerin Dişleri Kaplama merak ettim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merak ettim Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor

Merak ettim Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor

Sizinde bazen böyle garipten meraklarınız oldu mu bilmiyorum ama ben bu ünlüler dünyasını çok merak ediyorum sabah bir manken magazin programında eşim arabasıyla bir sokakta gasp edilmiş dedi acaba o araba ne markaydı da hırsızlar kurban seçti daha doğrusu size şunu soruyorum Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor olabilir bu konuda bilginiz varsa yazında merakımız gitsin:)
  2. Hangi Ünlüler Gümüşhaneli merak ettim

Hangi Ünlüler Gümüşhaneli merak ettim

Ben Gümüşhaneli biri olarak benimle aynı memleketli olan ünlüleri merak ettim bu da nereden geldi aklına demeyin birden geldi ve merak uyandı:) Acaba Hangi Ünlüler Gümüşhaneli bilen varsa yazsın lütfen.
  3. Hangi Ünlüler Şeker Hastası merak ettim

Hangi Ünlüler Şeker Hastası merak ettim

Kızlar aklıma yine enteresan bir merak geldi acaba Hangi Ünlüler Şeker Hastası bunu çok merak ettim aranızda Hangi Ünlüler Şeker Hastası bilen var ise yazsın
  4. Hangi Ünlüler Trabzonlu merak ettim

Hangi Ünlüler Trabzonlu merak ettim

Ben Trabzonlu'yum adım da Merve dün bir şey takıldı aklıma merak ettim acaba benim gibi Trabzonlu olan ünlüler var mı diye? Acaba Hangi Ünlüler Trabzonlu biliyorsanız yazar mısınız
  5. Empress Kuron Kaplama hangi dişlere yapılabilir?

Empress Kuron Kaplama hangi dişlere yapılabilir?

Estetik diş hekimliğinde önemli bir yeri olan empress kaplamalarda metal alt yapı yerine cam destekli güçlendirilmiş porselen kullanılır. Empress dediğimiz bu çekirdek yapının ışık geçirgenliği mükemmel seviyede olduğundan son derece estetik sonuçlar elde edilir. Güçlendirilmiş cam destekli porselen bir materyal olan empressler mükemmele yakın ışığı yansıtma özelliği taşır. Empress kaplamalar...

Sayfayı Paylaş