gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hangi ürünler fransız malı arkadaşlarım boykotum geldi

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Acayip sinir oldum fransızlara.... Fransanın malları ve Ülkemizde satılan ürünlerinin listeleri ile hangi firmalar fransızların bilmek istiyorum teşekkürler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fransız malları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız v bu sayfamızı ziyaret ediniz.

Hangi ürünler fransız malı arkadaşlarım boykotum geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fransız Manikürü Nasıl Yapılır kızlar bilmeyen gelsin

Fransız Manikürü Nasıl Yapılır kızlar bilmeyen gelsin

Fransız Manikürü Nasıl Yapılır manikür nedir nasıl yapılır fransız manikürü fransız manikürü yapılışı hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Evde Kendi Frechinizi kendiniz mi yapıyorsunuz? Evde ben kendi frenchimi yapamıyorum diyen meleklerimiz üzülmeyin artık sizde kuaföre gitmeden kendi frenchinizi yapabilirsiniz. Aman Asi Nasıl yapalım diyor gibisiz :D:D Formumuzda bulunan Evde...
  2. Fransız malları ve markaları nelerdir

Fransız malları ve markaları nelerdir

Türkiye'deki Fransız firmaları Fransız firmaları listesi Fransa üretimi ürünler Türkiye'de bulunan fransız firmaları, ürün markalarını merak ediyorsanız arkadaşlarım. Şimdiden boykota başlayabilirsiniz. İşte fransız malları markaları ve ürünleri. Fransız Firmalarının Listesi Renault Peugeot Schneider Valeo Lafarge Danone Carrefour Axa Groupama BNP Paribas Sodexo Accor Club Med Societe...
  3. Fransız ürünleri nelerdir buyrun öğrenelim

Fransız ürünleri nelerdir buyrun öğrenelim

fransız malları fransız ürünleri fransız mallarına boykot ve daha detaylı bilgiler burada arkadaşlar. Sno dönemlerde Fransız mallarına boykot haberleri aldı başını gidiyor Melek'lerim. Peki nedir bu fransız malları hangi sektörde vardır bliyor musunuz. Buyrun biz Fransız ürünleri hakkında sizlere detaylı bir liste sunuyoruz Melek'ler. Benzin: Total, Elf Süpermarket: Carrefour, Gima, Dia...
  4. Güvenli Olmayan Kozmetik Ürünleri Hangileri haydi gelin öğrenelim!

Güvenli Olmayan Kozmetik Ürünleri Hangileri haydi gelin öğrenelim!

Güvensiz Kozmetik Ürünleri Neler? Sağlık Bakanlığı Kozmetikte Güvensiz Ürünler Listesi Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz; amacımız hiç bir markayı karalamak değil, sadece bir kadın sitesi olarak, biz kadınların vazgeçilmezleri arasında olan kozmetik ürünleri arasındaki zararlı olan markalar hakkında ki bilgileri Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı şekilde paylaşıma sunmaktır. Sevgili...
  5. Hangi maldan zekat verilir?

Hangi maldan zekat verilir?

Zekâtın hangi maldan verileceğini birçok müslüman bilmemektedir. Zekât olarak verilecek mallar yerine, bunların kıymetlerini de vermek caizdir. Kıymet denilince, altın ve gümüş anlaşılır, başka mal, çek, senet, para veya döviz anlaşılmaz. Çünkü eşyanın kıymeti altın ve gümüş ile anlaşılır. (Keşfi rümuz-i gurer) Fülus [bakır] paraların kıymetleri nisabı bulunca zekât olarak, bu fülusun...

Sayfayı Paylaş