Hangi ütüyü kullanıyorsunuz?

Canım benim kullandığım ütü bayağıdır kullanıyorum yani epey oldu alalı ama şu ana kadar herhangi bir sorun vermedi Tefalin ütüsünü kullanıyorum kullandığım ütü ve özelliklerini senin için paylaşıyorum:)

tefal 1-122.jpg

Güç : 2400W
Şok buhar : 100 gr./ dk
Taban : -
Ayarlanabilir sürekli buhar çıkışı : -
Sürekli buhar çıkışı : 40gr./dk.
Taban özellikleri : -
Kendinden temizleme özelliği : -
Anti-drip özelliği : - 200
Kordonun hareket edebilme özelliği : -
Dikey ütüleme : Evet
Çift delikli su püskürtme sistemi : -
Anti kireç sistemi : Evet
Su haznesi : 350 ml
Musluk suyu ile kullanım özelliği

Bizimki de tefal bundan sanırım çok benziyo :D:D çokta güzel 3 4 yıldır kullanıyoruz bi 3 4 yıl daha gider heralde :D:D

teşekkürler kızlar tavsiye için:) ben de philips azur aldım şu anda kampanyası varmış 50 TL indirim veriyor ondan da faydalandım hem :)
Philips-GC4870-Buharli-utu-Azur-_3144_1.jpg

Hayırlı olsun canım iyi günlerde kullan daha ilerde ütünle ilgili tecrübelerini bizimle paylaşırsan sevinirim:)

Bizde bosch ütü kullanıyoruz aslında bizim bütün elektirikli eşyalar bosch...ne alsak uzun ömürlü ve kesinlikle sıkıntı çıkarmadı şimdilik memnunuz :D:D

Bizim evde kullandıgımız ütü Mavi Adminimin kullandığı Tefal ütünün çok acık lila rengi olanı modelini falan bilmem ama gayette memnunuz ..

tefal protect turbo anti calc autoclean 450x240 ütümün markası ve çok memnunum kızlar 5 dakka sürmüyor perdelerimi ütülemem ütüyü tişörtlerin atletlerin üstüne basıyorum çekiyorum sadece o kadar.

Geri