gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hangi yazıcılarla Fotoğraf baskısı yapılabilinir

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Fotoğraf basmak için her yazıcıyı kullanabilir miyiz Hangi yazıcılarla Fotoğraf baskısı yapılabilinir

Merhaba Sevgili melek'ler bu yazımızda "Fotoğraf basmak için her yazıcıyı kullanabilir miyiz?" diye bizi soran misafirimizin sorusunu yanıtlıyor ve iszlerinde bu konuda bilgi edinmesini istiyoruz.

Fotoğraf Basmak İçin Her Yazıcı kullanılmaz mürekkep püskütmeli veya lazerli yazıcılar kullanılır.Nokta vuruşlu kullanılamaz iğneli olduğu için iyi sonuç vermez.

Hangi yazıcılarla Fotoğraf baskısı yapılabilinir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grand Yazıcı Marmaris Palace

Grand Yazıcı Marmaris Palace

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ütü Baskısı

Ütü Baskısı

Ütü Baskısı İnkjet ütüleri baskı kağıtlarında denediniz mi hiç? Ben denedim ve çok işe yarıyorlar. Birkaç hata olduysa da ufak tefekti ve tabii ki kullanıcı hatasıydı. Ütüyü uzun süre üstünde bıraktığım kısımda hafif bir sarılık oldu. Fakat eğer nostaljik bir görüntü istiyorsanız bu mükemmel. Farklı olarak yaptığım tek şey, baskıdan sonra ve ütülemeden önce tüm beyazlığı resmin kenarından...
  3. Le Chalet Yazıcı Otel

Le Chalet Yazıcı Otel

Le Chalet Yazıcı Otel Resimleri ..." "Le Chalet Yazıcı Otel Bilgileri ..." Oda Özellikleri: Otel 24 oda kapasitelidir. Odalarda direkt telefon bağlantısı, banyo, mini bar, televizyon, müzik yayını, klima, kalorifer bulunmaktadır. Otel Özellikleri: Otelde restaurant, bar, gece kulübü, kafeterya, televizyon odası, Türk hamamı ve sauna bulunmaktadır. Aktiviteler: Kayak ve...
  4. Ata Demirer'e çocuk baskısı

Ata Demirer'e çocuk baskısı

özge borak, özge borak sevgilisi, özge borak ata demirer, ata demirer sevgilisi, ata demirer özge borak, ata demirerin yeni sevgilisi, ata demirerin sevgilisi, ata demirer özge, ata demirer özge borak aşkı, ata demirer özge borak evlendi mi, ata demirer özge borak evleniyor Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan Ata Demirer, son dönemlerde Eyvah Eyvah filmleriyle başarısına başarı kattı....
  5. fotoğraf makinelerinden hangisini almalıyım?

fotoğraf makinelerinden hangisini almalıyım?

merhaba kızlar.... sizlerin fikirleriniz vardır diye yardımınızı almak için bu konuyu açtım. ben dijital fotoğraf makinesi alıcam ama 2 ürün arasında kararsız kaldım. biri canon a2200 diğeri de casio ex-zs5. sizce hangisini almalıyım 2si de aynı fiyat :hede:

Sayfayı Paylaş