gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Hangimizi öpersiniz???

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

SELAM FISTIKLAR:meçhul:
    hangimizi öpüceksiniz???

Beni mi??:meçhul:

Beni mi???:meçhul:

Beni mi??:meçhul:

YOKSA BENİ Mİ???:nur:

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Hangimizi öpersiniz???
    Cevap veriyorum en alttaki bıyıklı tespih sallayan hariç tüm bebişleri öperim :D:D

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Hangimizi öpersiniz???

Hepinisi öperim hepinisi :Dtabi en alttaki hariç :D

Hangimizi öpersiniz??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şeytan kimin gözlerinden öper?

şeytan kimin gözlerinden öper?

ŞEYTAN KİMİN GÖZLERİNDEN ÖPER? Bugün ben bir soru soracağım sizlere. Bakalım cevabını rahatça verebilecek misiniz, yoksa başınızı öne eğip düşünecek misiniz? Bence ikisi de güzel sonuçtur. Başınızı öne eğip düşünseniz de güzel. Çünkü düşünmek kadar faydalı bir çalışma olamaz. Cevabı hemen verseniz de güzel. O takdirde sorunun cevabına zihin yoracak kadar konuyla meşgul oluyorsunuz...
  2. Harun Kolçak - Yüreğinden Öperim

Harun Kolçak - Yüreğinden Öperim

Kana kana içtim aşkı senle Susadıkça baktım gözlerine Güneş gecelerime doğdu yeniden Ellerin dokununca yüreğime Her anı senle başka yaşadım Dünyayı rengarenk boyadım Gökkuşağında koştum sevinçle Aşk meleklerine el salladım Bu yüzden ben seni Gözlerinden değil Yok hiç yanaklardan değil Dudaklarından asla değil O güzel yüreğinden öperim
  3. Müslüm Gürses - Hangimiz Sevmedik

Müslüm Gürses - Hangimiz Sevmedik

Hangimiz düşmedik kara sevdaya Hangimiz sevmedik çılgınlar gibi Hangimiz bir kuytu köşe başında Bir vefasız için yol gözlemedik mi Herkesten bir anı saklar bu yollar Herkesin acısı sevgisi kadar Güzelmiş çirkinmiş ne farkeder ki Deli gibi sevmek ruhumuzda var Aşığın gözü kör kulağı sağır Doğruyu yanlışı ondan görmedik Yakıldı yıkıldı yinede sevgi Ah o vefasızlar kıymet bilmediler Herkesten...
  4. Bu ayrılık hangimizin ahı

Bu ayrılık hangimizin ahı

Bir daha vursa idi Nefesim nefesine… Sen başka nefeslerde kaybolurken Sen sabahlara tanıdık tenlerde kavuşurken Sen yolunda, ardına bile bakmadan ilerlerken Ben hala kayıp gecelerin sabaha kavuştuğu saatlerde sana çıkacak bir yol arayan yorgun bir yüreğim… Pencerem açık, rüzgar deli deli esiyor yine bu gece… Ne güneşin güzelliğini anlatabildim sana, ne gecenin ayazını… Yüreğimin...
  5. hangı ayda dogdunuz??

hangı ayda dogdunuz??

hangi ayda hangi burç ayda doğdunuz burcler ve aylar aylar ve burcler Ocak Hırslı ve ciddi kişilik Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı sever Çok eleştirir Akıllı ve planlı programlıdır Çok çalışır ve üretkendir Duyarlı ve derin hisleri olan biridir İnsani nasıl mutlu edeceğini bilir Aşırı dikkatlidir Bünyesi kuvvetlidir Zor heyecanlanır...

Sayfayı Paylaş