gebe
  1. Cimcime_Prenses

Cimcime_Prenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8

hangisi ltfen yardım

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Cimcime_Prenses tarafından paylaşıldı.

en iyi dikiş makinesi hangisi en iyi dikiş makinası hangisi arkadaşlar ben küçük dikiş makinası almak istiyorumkullandığınız marka varsa mem nunsanız lütfen yazarmısınız çok acil ihtiyacım var

2. Ümit Varol

Ümit Varol Forum Okuru

hangisi ltfen yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangisi?

hangisi?

slm arkdaşlar bn parfüm almak istiyorum ama brçoğunun kokusunu bilmiyorum bu söyledikelrimden en güzel kokan ikisini önerirsenz sevinirim tşk ederim şimdedn..wish of love ıncandesence timeless little black dress for away
  2. hangisi

hangisi

kardeşleri tarafından kuyuya atılan peygamberin adı nedir
  3. Yarın günlerden cuma ise, dünden önceki gün hangisi olur?

Yarın günlerden cuma ise, dünden önceki gün hangisi olur?

Bir arkadaşım bana " yarın günlerden cuma ise, dünden önceki gün hangisi olur? " diye bir soru sordu, halen düşünüyorum ama cevabı bulamadım yardımmmmm.
  4. acil yardımmm ltfen

acil yardımmm ltfen

meraba.istanbulda bir okulda okuyorum üniversitede.bu ikinci okulum.ilk okulmdan yasadıgım bir bunalım sebebiyle ayrıldım.daha dogrusu tecavüze ugradım ve hayala ilşkimi kestim yaklaşık üç yıl.en büyük hayallerimdendi evlenmek cocuk sahibi olmak.kim temiz kalır ki böyle bir olaydan sonra.kimsenin artık beni istemiyecegini düşünüyordum.üç yıl sonunda yeniden bir okula kaydoldum ve...
  5. Yardım

Yardım

Moralim çok bozuk hamileyim ikinci bir çocuğuma seviniyorum fakat 1.5yasindaki oğlumu memeden kestim psikolojim bozuldu o her meme istediğinde içim acıyor kendimi suçluyorum

Sayfayı Paylaş