gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

HANGİSİ OLMAK İSTERDİNİZ? Mutlaka cevaplayın lütfen

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

O KADIN O kadın sizin kocasıyla aldattığınız kadındır.
    O kadın sizin kocasıyla hiçbir şey yapmadığını sandığınız kadındır.
    O kadın sizin hiçe saydığınız kadındır.
    O kadın sizin kıskanmadığınız, ama kocasını başka sevgililerden kıskandığınız kadındır.
    O kadın kocasının çamaşırını yıkayan, ona emek veren, çocuk doğuran kadındır.
    O kadın kocasını tertemiz giydirip başka kadınlara hazırlayan kadındır.
    O kadın aslında hepinizden güzeldir.
    O kadın ne yazık ki sizin gibi kadınlara tenezzül eden bir kocaya sahiptir.
    O kadın onu aşağılayan bir kadının kapısına zevki için gidecek kadar küçülen karaktersiz bir kocaya sahiptir.
    O kadın belki tipsiz belki paralı ya da tam tersi bir kocaya sahiptir.
    O kadın kocası sizinle anlık zevkte iken kocasını işte sanan kadındır.
    O kadın aldatmayı, sahtekar olmayı hem karısına hem sevgililerine yalan söylemeyi kendisinin hakkı olarak gören bir kocaya sahiptir.
    O kadın bunları yaparken kendisini çok kurnaz çok akıllı sanan hiçbir şey yapmamış gibi davranan bir kocaya sahiptir.
    O kadın güzel çirkin, genç yaşlı fark etmeyen ama feleğin çemberinden geçmiş kadınları yatağına atmaktan başka amacı olmayan bir kocaya sahiptir.
    O kadın sizinle yatarken bile aklı başka kadınlarda olan bir kocaya sahiptir.
    O kadın sizin kendinizi kandırdığınız sizi sevdiği için yanında olduğunu sandığınız bir kocaya sahip kadındır.
    O kadın sizin asıldığınız her şeyinizi kullanarak elde etmeye çalıştığınız bir kocaya sahiptir.
    O kadın tanıştığı her kadına özel olduğunu söyleyen sonra sizin ne mal olduğunuzu söyleyen bir kocaya sahiptir.
    O kadın her şeyin farkındadır töreler, çocuklar için katlanır.
    O kadın her şeyin farkında olup, etrafı için yaşayan kadındır.
    O kadın hiçbir şeyin farkında olmayan kadındır.

O KADINLAR”DAN ÇOK VAR.
    SİZ KADINLAR” DAN DA ÇOK VAR..
    HANGİSİ OLMAK İSTERDİNİZ?
    İKİ KADINDAN HANGİSİNİ TERCİH EDERDİNİZ?

HANGİSİ OLMAK İSTERDİNİZ? Mutlaka cevaplayın lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangisi sizin olsun istersiniz???

Hangisi sizin olsun istersiniz???

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. izninizle mod olmak isterim

izninizle mod olmak isterim

sevgili adminlerim; iznizle mod olmak için başvuruyorum,elimden geldiğince sitemize fayadalı bir melek olmaya görelerimi elimden geldiğince yerli yerinde yapmaya ve melekler mekanı gibi güzel bir siteye modluk yapmak için başvuruyorum bilginize. ...saygılar... meçhul
  3. Bengü "zenci olmak isterdim"

Bengü "zenci olmak isterdim"

bengü, haberleri, dört dörtlük, dört dörtlük albümü, yeni albümü, hakkındaki röportajında bakın neler anlatmış arkadaşlar. Güzel şarkıcı Bengü yeni albümüyle de tıpkı geçen yaza damgasını vurduğu gibi bu yazada damgasını vuracak Melek'ler. Müziğine asla kaybetmediği bir heyecanla sarılan güzel sanatçı, All dergisi için modellik yaptı, hayallerini anlattı. Albümlerinizi hep yaz aylarına...
  4. lütfen cevaplayın

lütfen cevaplayın

Merhaba bizim bebek şekerlerimiz hazır fakat üzerine ne yazacağımız konusunda karar veremedik hoşgeldin bebek yazsak fazla klasik olacak lütfen bizi bilgilendirin
  5. Hemen Cevaplayın Lütfen :(

Hemen Cevaplayın Lütfen :(

Ben bu sene üniversite tercihlerimi yaptım bu sene yarleştm ama gtmedm seneye bi yere yerleşme şansı düşüyormuş hatta 2 yıllık bile gelmezmiş öyle bişey olabilir mi acaba ya :( ??????

Sayfayı Paylaş