gebe
  1. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0

hangisi?

Konu, 'Parfüm' kısmında yasemin asu tarafından paylaşıldı.

slm arkdaşlar bn parfüm almak istiyorum ama brçoğunun kokusunu bilmiyorum bu söyledikelrimden en güzel kokan ikisini önerirsenz sevinirim tşk ederim şimdedn..wish of love ıncandesence timeless little black dress for away

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    wısh of lowe :tik::sule:

hangisi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangisi sizce?

Hangisi sizce?

Evet kızlar yazın kır dügünümü? yoksam nikah ardından da yemegimi tercih edersiniz buyrun.....:p
  2. siz hangisisiniz?

siz hangisisiniz?

Bakın bakalım Siz hangisisiniz? 1 Daha birinci telefon zili çaldığında telefonun başına dikilen ama açmak için ikinci kez çalmasını bekleyen 2 Televizyonda film seyrederken filmin oyuncularıyla muhatap olan (Dur oraya gitme, öldürecekler seni) 3 Cebinden çıkardığı paraların içinde en eskisini özenle arayip bulduktan sonra para üstü veren 4 Gece aşırı nem ve sıcak olmasına rağmen,...
  3. hangisi affedilmez?

hangisi affedilmez?

siz hangisini affetmezsiniz? *Dostum dediğim insanın beni kandırması *Durum ve şartlar ne olursa olsun ailemin bana sahip çıkmayıp camii avlusuna bırakması *Eşimin-sevgilimin aldatması *Yakınıma çarpıp kaçan şoför
  4. hangisi

hangisi

kardeşleri tarafından kuyuya atılan peygamberin adı nedir
  5. sizce hangisi?

sizce hangisi?

kızlar kendi parfümümü makyaj malzeme mi indirimli almak istiyorum o yüzden bir markaya temsilci olmak istiyorum ama çok pahalı olmayan bir ürün istiyorum

Sayfayı Paylaş