gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Hangisine hayır diyebilirim ki??

Konu, 'Moda Güncel' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Hepsini çok beğendim ama en güzelini seçtimmm:)

2. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
Hangisine hayır diyebilirim ki?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayır

hayır

Sık sık görülürse Kişinin sıkılacağına işarettir. Az görülür ise iyilik olarak yorumlanır.
  2. Hayır...... ?

Hayır...... ?

Hayır...... ? katlanamadığım tek kelime
  3. böyle bir evlilik teklifine kim hayır diyebilir!!!!

böyle bir evlilik teklifine kim hayır diyebilir!!!!

Elini tutsam, dünyanın öbür ucuna benimle birlikte gelir misin? Bekle desem, dünyanın bir ucunda beni bekler misin? Denizimde fırtınalar çıktıgında limanım olur musun? Karanlık bastırdıgında deniz fenerim, Hava açınca yıldızlarım olur musun; Bulutlar gögü kapladıgında pusulam? Mihengim,turnusol kagıdım olur musun? Yüregimin suyu bulandıkça onu durultacak iksirim? Kapılar kapandıgında...
  4. Hangisine hayır diyemezsiniz?

Hangisine hayır diyemezsiniz?

Evet sevgili melişlerim anketimizdeki şıklardan hangisine hayır diyemezsiniz :) Mesela ben hiçbir zaman çikolatalı bir pastaya ve yanında bir bardak çaya hayır diyemem :D Olsada yesek demi ama :D:D
  5. aşkı hangi söz anlatabilir ki

aşkı hangi söz anlatabilir ki

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş