gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hani Aşk Vardır Ya...

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Hani Aşk Vardır Ya...

bunlarin ikisi coook gzlmis ya =(
    Cok anlamlilar. insan bunlari görünce, böyle asklar daha varmidir acaba diye sormaktan kendini alamiyo =(
    paylasim icin tskler canim

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

Hani aşk vardır ya;uğruna paha biçilemez gözyaşı döktüğün...

çok güselmiş bu..dökülen gözyaşların bide kıymetini anlasalar...teşekkürler hayalcim

4. sHe

sHe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çook hoştu . . :)

5. hulya1642

hulya1642 Forum Okuru

AşKı resimlerle çok güzel anlatmışsın...teşekkür ediyorum...[​IMG]

Hani Aşk Vardır Ya... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demir Demirkan - Aşk Var Ya

Demir Demirkan - Aşk Var Ya

Seni ilk günü gördüğüm varya İçimi içimden duyan varya Gel gibi kal gibi gün gibi bugün gibi Gözümü gözümden bilen varya Elimi elimden tutan varya Gel gibi kal gibi gün gibi bugün gibi Geçen yılların ardından değişen bir şey olmadan İçimizdeki aşk solmadan neden bu korku neden bu gözyaşı Daha bizbize doymadan yelkovan zamanı vurmadan Aşk dediğin büyük yalan, yalan var ya Seni ilk günü...
  2. Hani hayaller var ya kurulmaya değer

Hani hayaller var ya kurulmaya değer

Hani hayaller var ya kurulmaya değer Anlar var ya içinde olmaya değer Nasip kısmet var ya merakla beklenen İnsanı yakan sevgiler var ya kül olmaya değen Bir sevgili var ya yanında olmaya değen İstenen sevgi var ya beklemeye değen Tertemiz kalpler var ya yaşamaya değer Mutluluk var ya ağlamaya değen Emekler var ya aşk için feda etmeye değen Yanlışlar var ya...
  3. Hani sen vardın ya bi zamanlar Uzak değildin, Vardın ...Yoksun...

Hani sen vardın ya bi zamanlar Uzak değildin, Vardın ...Yoksun...

Artık gücüm kalmadı Yoruldum... Sana verdiğim sözler vardı Bir bir hepsini unuttum. Kuruttum gözlerimi, ağlasamda bitti yaşlarım Akacaktı belki daha Tuttum... Yuttum yine bana kustuğun zehrini Canımı yaktı, içimi kanattı Sustum... Susturdum artık yüreğimi de Bağırdı, bağırdı Yeter dedim, ben bağırdım Korkuttum O korktu Ben korktum... Çoktum aslında ben, vardım Bi gülerdim içimden...

Sayfayı Paylaş