gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**hani bizim ifadelrimiz warya**

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

**hani bizim ifadelrimiz warya** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Hani Bizim Sevdamız

Dj Akman - Hani Bizim Sevdamız

Hani bizim sevdamiz devirirdi daglari hani bizim sevdamiz eritirdi daglari bir daha soruyorum hani bizim sevdamiz yikardi o yalan daglari. Hani bizim sevdamiz devirirdi daglari hani bizim sevdamiz eritirdi daglari hani bizim sevdamiz yikardi o yalan daglari tek bir dileyim allahindan bulasin Hani bizim sevdamiz devirirdi daglari hani bizim sevdamiz eritirdi daglari hani bizim sevdamiz yikardi...
  2. Biz Diriltiriz Biz

Biz Diriltiriz Biz

Bizi Boş Çevirmez Muhammed bin Câfer isimli bir genç anlattı: Geçim sıkıntısı içindeydik. Bir gün babam; "Oğlum gel İmâm-ı Askerî hazretlerine gidelim. Onun çok cömert olduğunu söylüyorlar. Bizi de boş çevirmez. Bir ihsânda bulunabilir." dedi. Ben de "Peki, baba sen onu hiç gördün mü?" deyince; Babam: "Hayır" diye cevap verdi. Daha sonra beraber yola...
  3. Bizi bize bırakma ALLAHIM

Bizi bize bırakma ALLAHIM

Canım yanıyor,içimde bir sızı nedenini bilmiyorum Adı sensizlik belki Yada ulaşamamak ,ağlayamamak derinden, Kıyamdayken başka yerde,secdedeyken başka yerde olmak Yönelememek sana içten bir aşkla Canım yanıyor ya Rabbel alemin Bir sızı var anlayamadığım, Canım yanıyor Ya Erhamerrahimin Adını koyamadığım, Bugün gitmek istedim buralardan Sana yakın olmak...
  4. Bizi bize bırakma ALLAHIM ..BİZİ BİZE BIRAKMA! ! !

Bizi bize bırakma ALLAHIM ..BİZİ BİZE BIRAKMA! ! !

Canım yanıyor içimde bir sızı nedenini bilmiyorum Yada ulaşamamak,ağlayamamak derinden, Kıyamdayken başka yerde, secdedeyken başka yerde olmak Yönelememek sana içten bir aşkla Canım yanıyor ya Rabbel alemin Bir sızı var anlayamadığım, Canım yanıyor Ya Erhamerrahimin Adını koyamadığım, Bugün gitmek istedim buralardan Sana yakın olmak için,uzakları yakın yapabilmek için, Çıktım viran...
  5. Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü

Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü

Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü arıyorum ben şayet Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözlerini bilen varsa aranızda lütfen yazsın kızlar.

Sayfayı Paylaş