gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hani, elimden gelse...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

. . .
    .
    .

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Hani elimden gelse de sana gökten yıldızları indirip, sersem yürüdüğün yollara... Gözlerin gibi, bastığın yollar ışıldasa…

Hani bir yolu olsa da gecelerini de aydınlatabilsem gündüzler gibi… Kavuşma ihtimali güneş gibi ışıl ışılken, geceni gündüz edip çağırabilsem seni, gel diyebilsem…

Seni sevmek bir çocuğu sevindirmek kadar kutsal içimde... Huzurlu uzun bir yolculuk gibisin. Hani yolu bilirsin de sonunu unutasın gelir. Hiç görmemişsin, daha önce hiç gitmemiş gibi… Keşke sana bu yolun sonunu unutturabilsem…

Hani imkânım olsa da seni benden ayrı tutan bu yazgıya isyanların en büyüğüyle başkaldırabilsem… Asiye çıkan adımla günahların en büyüğüne batsam…

İçimdeki hissin bir tarifi olabilse, sana özel kelimeler türetsem hiç bilinmedik… Kimse söylemese ikimizden başka, sana seni anlatabilmenin bir yolu olsa…
    [/FONT]
    [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

Hani kalabilse her şey yerli yerince… Sen kalabilsen beni sever halinle, ben kalabilsem hep aynı… Ne mesafelerin adı geçse aramızda, ne ayrılığın sözü edilse… Unutabilsen her şeyi, unutturabilsem… Silip yeniden yazabilsem hikâyenin sonunu...

alintidir
    [/FONT]

Hani, elimden gelse... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. slm bende geldim hani selam hani hani :)

slm bende geldim hani selam hani hani :)

slm ben geldim sizin sitenizi google alakasız bi şey ararken buldum güzel bi yere benziyo üye olayım dedim... 24 yaşındayım... akdeniz bölgesinden katılıyorum bekarım.. yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dilerim unutmadan hala ünivi bitiremedim öğrenciyim :)
  2. gelin el çiçekleri

gelin el çiçekleri

gelin el çiçeği gelin el çiçekleri çiçeği modelleri canlı nasıl yapılır resim 1 resim 2 resim 3 resim 4 resim 5 resim 6 resim 7 resim 8 resim 9 resim 10 resim 11 resim 12 resim 13 resim 14 resim 15 resim 16 resim 17 resim 18 resim 19 resim 20 resim 21 resim 22 resim 23 resim 24 resim 25 resim 26 resim 27 resim 28 resim 29 resim 30 resim 31 resim 32 resim 33 resim 34 resim 35 resim 36
  3. gelin eli çiçek modelleri

gelin eli çiçek modelleri

gelin eli çiçekleri gelin çiçek modelleri eli çiçeği çiçekleri modelleri çiçeği
  4. El ele geldiler

El ele geldiler

El ele geldiler, sarp levendoğlu, begüm birgören, birliktelikleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Dizilerden tanıdığımız iki oyuncu şu sıralar birlikteymiş melekler. Türkan Saylan film galasında görüntülenmişler. Türkan Saylan’ın yaşamını beyazperdeye aktaran “Türkan” filminin galası, önceki gece Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapıldı. GALAYA EL ELE GELDİLER...

Sayfayı Paylaş