gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

hani öpüşüyorlardı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

geçtiğimiz günlerde ki bi haberimizde Sinemis Candemir ile Yunus Günçe öpüşme hakkında nefesi mis gibi demişti şimdide oyunlarının edepli olduğunu açıkladılar....
    'OYUNUMUZ EDEPLİ!'
    NEDİM SABAN’IN YÖNETTİĞİ, METİN SEREZLİ, SUNA KESKİN, HÜLYA KARAKAŞ, OYA İNCİ, SİNEMİS CANDEMİR VE YUNUS GÜNÇE’NİN ROL ALDIĞI “BU DA BENİM AİLEM” ADLI OYUN, TİYATROSEVERLERLE BULUŞTU....

Candemir ve Günçe, yarın saat 15.30’da Profilo Kültür Merkezi’nde perdelerini açacak olan oyun için “Bizimkisi edepli oyun” yorumunu yaptılar: “ılgi çekmek için küfredilen oyunlar var. Bizimkisi oyunlar içinde en edeplisi. Ailece izlenebilir.”

hani öpüşüyorlardı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. slm bende geldim hani selam hani hani :)

slm bende geldim hani selam hani hani :)

slm ben geldim sizin sitenizi google alakasız bi şey ararken buldum güzel bi yere benziyo üye olayım dedim... 24 yaşındayım... akdeniz bölgesinden katılıyorum bekarım.. yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dilerim unutmadan hala ünivi bitiremedim öğrenciyim :)
  2. Nalan - Hani

Nalan - Hani

Gözlerinden anladım gideceksin O güzel günleri bir anda sileceksin Beni hiç mi sevmedin hiç mi değer vermedin Sus söyleme söyleme Sen yoksan ne doğan gün ne batan gün Nede dünya umrumda değil Sen yoksan ne doğan gün ne batan gün Nede dünya umrumda değil Hani hani çok sevmiştin sen beni hani Hani büyük sevdan bittimi Yüreğim sana yandı yanmaz olaydı Ağla ağla yan şimdi Yalnızlık değil inan...
  3. Hani balığı

Hani balığı

Hani balığı ve özellikleri Hanigiller(Serranidae) ailesinden kemikli balık türü(a. Serranus cebrilla) Sıcak ve ılıman bölgeler denizlerinde yaşayan ülkemiz sularında özellikle Ege kıyıları ve Marmara denizinde bol bulunan hani balığı yaklaşık 23 cm boyunda sarımsı yada kahverengimsi zemin üstüne enlemesine koyu çizgili ,büyük ağızlı,iri kafalı ,sırtındaki iki yüzgeçten birincisi...
  4. Neden Öpüşüyoruz?

Neden Öpüşüyoruz?

Meleklerim neden öpüşüyoruz:Ddiye düşündünüz mü hiç.Ben hiç düşünmemiştim ama şimdi görünce hakkettende aklımda soru işaretleri oluştu acaba nedennn??? Sevgidenmi acaba???Buyrun okuyalım bakalım neden miş:) Neden Öpüşüyoruz? İngiltere'deki Leeds Üniversitesi'nde yapılan araştırmaya göre öpüşmenin insan sağlığı için çok yararlı olduğu da ortaya çıktı. En romantik bilimsel kanıt İngiltere'deki...

Sayfayı Paylaş