gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Hani sen vardın ya bi zamanlar Uzak değildin, Vardın ...Yoksun...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Artık gücüm kalmadı Yoruldum... Sana verdiğim sözler vardı Bir bir hepsini unuttum. Kuruttum gözlerimi, ağlasamda bitti yaşlarım
    Akacaktı belki daha Tuttum...
    Yuttum yine bana kustuğun zehrini Canımı yaktı, içimi kanattı
    Sustum...
    Susturdum artık yüreğimi de Bağırdı, bağırdı Yeter dedim, ben bağırdım Korkuttum O korktu Ben korktum...
    Çoktum aslında ben, vardım Bi gülerdim içimden martılar uçardı Yüreğimden her gün bi kuş uçardı Bittim artık bende Yokoldum... Yokum.......
    Hani sen vardın ya bi zamanlar Uzak değildin, Sesinleydin. nefesinleydin Benimleydin
    Vardın ...
    Yoksun...
    (alıntı)

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hani sen vardın ya bi zamanlar Uzak değildin, Vardın ...Yoksun...
    offf süperdi sagol

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hani sen vardın ya bi zamanlar Uzak değildin, Vardın ...Yoksun...

çoook güsell reinacıımm...teşekkürler :((

Hani sen vardın ya bi zamanlar Uzak değildin, Vardın ...Yoksun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir zamanlar sen vardın..

Bir zamanlar sen vardın..

Tutunacak yeri kalmadı hayatımın, kendime tutunuyorum, savruluyorum düşlerimin içinde, kahroluyorum. Çekip gitmek istiyorum buralardan, nereye varacağımı bilmediğim uzun bir yolda, yanıma hiç birşey almadan, ardımda hiç kimseyi bırakmadan, yol almak istiyorum, hiç bir yere varmadan. Bir zamanlar sen vardın.Sanaydı tüm yolculuklarım. Kendi kendimin prensesiyim ben. Kendi yalnızlığıma...
  2. Hani Aşk Vardır Ya...

Hani Aşk Vardır Ya...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş