gebe
  1. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hanım gördü

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında sevil-78 tarafından paylaşıldı.

Soyguncunun biri bir bankaya girmiş. Çekmiş silahını havaya ateş etmiş. Herkesin yere yatmasını istemiş. Kasalardaki paraları toplamış ve kapıya doğru yönelmiş. Tam çıkacakken oradaki bir adama sormuş:
    ''''Beni gördün mü?''''
    Adam şaşkınlıkla ''''Evet gördüm.'''' deyince çekmiş tabancasını adamı alnından vurmuş.
    Tam tekrar kapıya hamle etmiş ki; kapının yanında bir karı koca duruyor.
    Adama sormuş:
    ''''Beni gördün mü?''''
    Adam gayet soğukkanlı bir şekilde yanıtlamış:
    ''''Valla ben hiçbir şey görmedim, ama benim hanım gördü sanıyorum?..''''[​IMG][​IMG]

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Hanım gördü
    vay hain vaaay :hhh:

tskler cnm

3. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hanım gördü

vayy. karısından kurtulacak.iyibir yol heee heeee.

4. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    adama bak sen hahaha hahaha

Hanım gördü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. görümce

görümce

Aile arasında birtakım tartışmalar yaşayacaksınız.Rüyada görümce veya baldiz görmek, dogum münasebetiyle ailenize yeni bir ferdin katilacagina isarettir. Gö-rümce ve baldiz ayni zamanda eve girecek yeni bir neseye ve se-vince de yorumlanir.
  2. hayız

hayız

Hayız olduğunu görmek günah bir iş yapmaya, Erkeğin hayız olduğunu görmesi yalan söylemesine, oruç ve namazdaki noksanlığına; kadının hayız olup gusletmesi tövbe etmesine, üzüntü ve kederden kurtulmasına, Eşinin hayız olduğunu gören erkeğin arzu ve istekklerinin bir süre gerçekleşmemesine, işlerinin durgun olmasına, Ay halinden kesilen yaşlının yahut hısır kadının hayız olduğunu görmesi hamile...
  3. handan ablama

handan ablama

mrhb handan abla ben sitenizin yeni uyesiyim austuraliada yasiyorum evliyim suan kardesimi yanima getirmek istiyorum 3 ayligina fakat buraya gelip kaldigi kisa sure icinde birini bulup evlenmesini temenni ediyoruz ailece cunku benim burada hic esim ve cocuklarim disinda kendi ailemden kimse yok o nedenle en azindan kardesimin gelip benim yanimda kalmasini istiyorum onun icin bir acilim...
  4. hata nerde???

hata nerde???

içim acıyor meleklerim içim...offf!!! bugün sevdiğim adamın arkamdan yaptıgı işleri ögrendim.... bildiğiniz gibi bir dersanem var olmaz olsun :( neyse bugün gittim dersaneye bir kız var benim yakın arkadaşım...megerse bu kız sevdiğim adamın komşusuymuş ve benim bundan anca haberim oluyor ne garip dimii dersanenin ilk günü bu kızı tanıyıp tanımadıgını sormuştum yalancı sevgilim de tanımıyorum...
  5. Ölmeden son mesajı ha ha ha:) oldu!

Ölmeden son mesajı ha ha ha:) oldu!

Siz şu anda araç kullanıyorsanız ve bu haberi okuyorsanız aman kızlar dikkat edin. Tam ibretlik bir haber düştü ajanslara az önce 18 yaşındaki Taylor Sauer, facebookta “Araba kullanırken Facebook'ta mesaj yazmak tehlikelidir. Ha ha ha!” yazdıktan bir kaç saniye sonra kazada can verdi Huffingtonpost gazetesinin haberine göre ABD'de Taylor Sauer (18) isimli üniversite öğrencisi, arabada...

Sayfayı Paylaş