gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Hanımından korkan ayağa kalksın

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Elazığ’da adamın biri kahveye girer ve oyun oynayanlara hitaben: “Hop abeler, bi dakka. Hanımından gorhanlar ayağa gahsın.”

Ani bir gürültü, haydaaa herkes ayakta. Bir kişi hariç.

Kahvenin tamamı hayretler içinde.

Soruyu soran adam, oturan adama yaklaşır ve:

“Abe helal olsun be, deliganlı adam mışsın.

Harbiden sen hanımından korkmaz mısın?”

Adam nefes nefesedir. Heyecanı biraz geçince:

“Yav gardaşım ele bi laf ettin ki, dizlerim bağı çözüldü, galhamadım.” der.

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hanımından korkan ayağa kalksın
    Yorumsuz...:hhh::hhh::hhh:

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hanımından korkan ayağa kalksın

:hhh::hhh::hhh:

Hanımından korkan ayağa kalksın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dişçiden korkan çocuklar

Dişçiden korkan çocuklar

dişçiden korkan çocuk dişçiden korkanlar Çocukların çoğu diş doktoruna gitmekten korkar, peki ama neden? Çocuklar diş hekiminden niye korkar? Başka bir sağlık sorunu nedeniyle hastane şartlarıyla tanışmış çocuk, karşısında beyaz önlük giymiş dişhekimi bulduğunda korku geliştirebilir. Telkinlere eğilimi olan küçük çocuklar yakınlarındaki büyüklerden duydukları diş tedavilerinin zor ve ağrılı...
  2. Ayak

Ayak

rüyada ayak yıkamak rüyada tavuk kesildiğini görmek insan kesmek bir yerinin kesilmesi tavuk ayağı görmek İyi amele, işin devamını sağlayan unsurlara, servetin devamlılığına, Güzel ayak işteki sebat ile elde edilecek hayırlı sonuca, din ve dünya güzelliğine, namazı dosdoğru ve düzenli kılmaya, Günahkarın ayağını güzel görmesi tövbe etmesine, Ayakta görülen kkıl borca, Ayakta görülen ziyade...
  3. üyeden korkan admin

üyeden korkan admin

nan benim konularımı kim kitledi -ben sitenin adminiyim ben kitledim -aç onları çabuk!! -forum kurallarına aykırı -hacklerim nan forumunu kural falan kalmaz -taam abi al sana anahtar kendin aç lafımı olur böyle şeylerin -Biraz daha türkçeye uygun yazarsan seviniriz xxx -ne dedin sen lan -hoşgeldin dedim abi Admin: Artık üste üste iki mesaj atamıcaksınız bazı bölümlere Üye: lan...
  4. Sevmekten Korkan Yürekler!

Sevmekten Korkan Yürekler!

sevmekten korkan yürekler sevmekten korkan erkek Sevmekten korkuyormusunuz?Sevdiğinizden akrşılık göremyeceğinizi düşündüğünüzden yada aldatılacağınız sandığınızdan olabilir mi?Bence aynen öyle.Çünkü artık öyle bir zamandayız ki insan en sevdiğine bile güvenemiyor.Korkuyoruz.... Sevmekten Korkan Yürekler! Kalp yarası nedir bilir misiniz? Gece yarılarında kendine kanamak, bir sızı gibi...

Sayfayı Paylaş