gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hanımlar Dekorasyonda Hangi Renk Moda

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dekorasyonda Hangi Renk Moda bu yılın dekorasyon renk trendleri nelerdir evimi yeniliyorum sizden renk için öneri bekliyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hanımlar Dekorasyonda Hangi Renk Moda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu sonbahar makyajda hangi renkler moda..

Bu sonbahar makyajda hangi renkler moda..

Işıltılı cilt Parlak şeftaliler, pembe ve fildişi tonları geleneksel bronz tenlerin yerini alarak cildinize hafif ve ışıldayan görünüm kazanmanızı sağlayacak. Mavi far Tatlı ve kışkırtıcı mavilerle gece veya gündüz farklı görünümler elde edebilirsiniz. Altın far Gözlerinize uyguladığınız altın far bakışlarınızdaki ışıltıyı ön plana çıkarıyor. Toz ve krem farı karıştırarak göz...
  2. 2009 yazında hangi renkler moda

2009 yazında hangi renkler moda

2009 İlkbahar-yaz sezonunda hangi renkler moda ya da gardırobunuzda kışkıyafetlerinizin yerini yazlıklarınız aldığında geçen yıldan kalan hangi kıyafetlerinizi yine baştacı yapmalısınız? Siyah-beyaz Geçen yıl podyumlarda bir çok siyah-beyaz kombinasyonu gördük. Yüksek kontrastlı bu iki renk 2009’da yine geri döndü. Sofistike ve şık iki renk olan siyah-beyaz çiçekli desenlerle...
  3. Bu kış hangi renkler moda

Bu kış hangi renkler moda

Modayı yakından takip eden Melek'ler ve bizi ziyaret eden misafiler, bu dönemin moda renkleri neler; buyrun hepbirlikte öğrenelim ve öğrenmekle kalmayıp, birde inceleyelim :) Kırmızı Tüm renkler fark yaratan, üzerinizde taşıdığınızda ilgi çeken kırmızı; 2011 kış modasının trendi renkleri arasında yer alıyor. Paltolar, ayakkabılar, elbiseler, hırkalar kırmızının çekiciliğine bürünüyor....
  4. Kızlar Dekorasyonda Hangi Renk Moda

Kızlar Dekorasyonda Hangi Renk Moda

Dekorasyonda Hangi Renk Moda , evimin dekorasyonunu yenileyeceğim ama bu yıl dekorasyonda hangi renk yada renkler moda merak ediyorum. Bana bir kaç örnek verirseniz, bende karar vermekte zorlanmam :)
  5. 2013 Yazında Hangi Renkler Moda?

2013 Yazında Hangi Renkler Moda?

Bu sayfa; 2013 Yazında Hangi Renkler Moda konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 ilkbahar yaz modasında renk paletinin genişliği sizi çok şaşırtacak. Modası geçti diyerek gardrobunuzun en dibine kaldırdığınız renkli kıyafetlerinizi bu yaz giyebileceksiniz. Zira 2013 yazında renk çeşitliliği olacak. Limon sarısından yeşilin her tonuna. çoşkulu turunculara kadar her...

Sayfayı Paylaş