gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hanımlar Doğal Güzellik Sırları istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Doğal Güzellik Sırları Merhaba bayanlar bu sayfaya yazdım çünkü sizden artık güzelleşmek adına doğal güzellik sırları rica ediyorum kendi uyguladığınız yöntemler var ise bana da yazın lütfen. Esmer bir bayanım ve cildim de kuru,:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hanımlar Doğal Güzellik Sırları istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte ünlülerin doğal güzellik sırları!

İşte ünlülerin doğal güzellik sırları!

ünlülerin doğal güzellik sırları mankenlerin güzellik sırları ünlülerin dogal ünlü mankenlerin Güzellik için uygulanan en son doğal yöntemler... GÜL GÖLGE: Her hafta iki ayrı program sunan Gül Gölge, cildinin bakımına ve güzelliğine büyük önem veriyor. Bol bol havuç, balık, elma ve yoğurt yediğini söyleyen ünlü sunucu şöyle konuşuyor: “Cildimi temizlemek için mağazalarda satılan kozmetik...
  2. ünlülerimizin doğal güzellik sırları

ünlülerimizin doğal güzellik sırları

Ünlülerin pahalı kozmetik kulandığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz.Birçok ünlü güzelleşmek uğruna pahalı kozmetik malzemeleri kullanma alışkanlığını geride bıraktı. Birçok ünlü güzelleşmek uğruna pahalı kozmetik malzemeleri kullanma alışkanlığını geride bıraktı. Şöhretler artık tamamen doğal ve ucuz yoldan güzelleşmeyi tercih ediyor.Ciltlerinin güzelliği ile ünlenen birçok ünlü ismin ortak...
  3. Ünlü yıldızların doğal güzellik sırları

Ünlü yıldızların doğal güzellik sırları

Dünyaca ünlü olupta milyonlarca hayran sahibi olan şov dünyası yıldızlarının güzelliğini borçlu olduğu doğal güzellik sırlarını bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler. Evet şimdi bakalım, hangi ünlü, handi doğal yöntemle güzelleşiyormuş Melek'ler:) Catherine Zeta Jones beyaz dişlerini çileğe borçlu Güzel gülüşü ile ünlü Catherina Zeta Jones’un beyaz dişlerinin sırrı ortaya çıktı. Jones,...
  4. YAbancı Ünlülerin Doğal Güzellik Sırları

YAbancı Ünlülerin Doğal Güzellik Sırları

yabancı ünlülerin güzellik sırları Ekranlardan görüp beğendiğimiz ünlülerin çoğu sandığımız gibi muhteşem görünüşlerini pahalı ürünlere yada ve bir dizi estetik ameliyatlara borçlu değil kızlar... Örneğin; Catherine Zeta Jones, beyaz dişlerini çileğe borçlu veya Christina Aguilera patatesle bronzlaşıyor.. İşte merak edilen güzellik sırları... ÇİLEKLE DİŞ BEYAZLATIYOR Güzel gülüşü ile...
  5. Meleklerimize Özel Doğal Güzellik Sırları

Meleklerimize Özel Doğal Güzellik Sırları

Doğal Güzellik Önerileri Doğal Güzellik Sırları nelerdir Kadınlar yüzyıllardan beri güzellik peşinde koşmuş, uğruna bıçak altına yatacak kadar cesur olmuştur melekler :) Ama tabi en güzeli güzelliği doğada aramak. Biz de bu yazımızda siz meleklerimize doğal güzellik sırları önerileri sunmak istiyoruz. Ayrıntılar aşağıda.. :) Kuru cildinizi nemlendirmek ölü derilerden arındırmak için...

Sayfayı Paylaş