gebe
  1. egenin incisi

egenin incisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

hanımlar en güzel sözler buraya

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında egenin incisi tarafından paylaşıldı.

hanımlar en güzel sözlerinizi bekliyorum

hanımlar en güzel sözler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel düğün davetiye sözleri burada melekler!

En güzel düğün davetiye sözleri burada melekler!

düğün davetiyesi sözleri düğün davetiye sözleri düğün davetiye yazıları Düğün davetiyesi örneğini bu gün ki önerdiğimiz konudan seçtiniz ama düğün davetiyenizde ne yazsın konusunda henüz kararsız mısınız? O halde bu konuda da biz size yardımcı olalım diyor ve sizlere en güzel düğün davetiyesi sözlerini sunuyoruz Melek'ler:) Siz değerli konuklar ben ve yücel evleniyoruz bu değerli...
  2. Babaya en güzel sevgi sözleri burada

Babaya en güzel sevgi sözleri burada

babama sözler babaya güzel sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yaklaşmakta olan 2012 babalar günü için, babalarına en güzel sevgi sözleriyle hitap etmek isteyen tüm arkadaşlarımıza ve babama sözler arıyorum diyen tüm misafirlerinize en güzel babalar günü sözleri sunuyoruz. Babanın mırasını mı ıstıyorsun? Bılgısını ogren. Onun parasını hemen harcayabılırsın. Babanın erdemleri...
  3. En Güzel Kıl Sözler Kıl Mesajlar burada

En Güzel Kıl Sözler Kıl Mesajlar burada

Kıl Sözler En Güzel Kıl Mesajlar Merhaba Sevgili Melek'ler sizlere daha önce en güzel gıcık sözler paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise bir misafirimizin kıl olması üzerine, birini kıl etmek istemesinden ötürü, bizden kıl mesajlar istemesiyle (bu konu yorumuda kıl oldu dimi :D:D:D:D) sizlere en güzel kıl sözler sunuyor ve yeni kıl mesajlar isteyen herkesi bu sayfamıza davet ediyoruz....
  4. En Güzel Sihirli Sözler Sihirli  Mesajlar burada!

En Güzel Sihirli Sözler Sihirli Mesajlar burada!

En Güzel Sihirli Mesajlar Kısa Sihirli Mesajlar Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ister Facebook sayfanızda isterseniz de msn iletinizde sevdiklerinize yazacağınız birbirinden güzel ve sihirli mesajlar paylaşıyoruz. Sizde benim bir kaç tane sihirli sözler ihtiyacım var diyorsanız o halde buyrun; -Şimdi tam Zamanı Haykırıyorum Sana Sevdamı Seni Çok Seviyorum Bu Sihirin...
  5. En Güzel Cuma İlahisi Sözleri Burada Melekler

En Güzel Cuma İlahisi Sözleri Burada Melekler

En Güzel Cuma İlahi Sözleri En Güzel Cuma İlahileri Nelerdir Cuma günleri sevdiklerinizle paylaşacağınız pek çok cuma mesajını sizlere ilettik ve iletmeye devam edeceğiz sevgili melekler. Bu sayfamızda ise En Güzel Cuma İlahi Sözleri ile sizlerleyiz.. CUMA İLAHİSİ Cuma günü evde kalma, Dünyanın işine dalma, Sevabı çok, mahrum olma, Bu mubarek Cuma günü. Perşembeden işi bitir....

Sayfayı Paylaş