gebe
  1. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

HanımLar en son evinize ne aLdınız ?

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Krizantem tarafından paylaşıldı.

hanımlar en son evimize ne aldık yada ne almayı planlıyoruz hepsini bu başlık altında paylaşalım..

2. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

ben yeni bi ayna almak istiyorum salonuma şöyle en kokoşundan:D

HanımLar en son evinize ne aLdınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev Hanımları Evde Ne Yapar?

Ev Hanımları Evde Ne Yapar?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ev hanımları evde ne yapar‏

ev hanımları evde ne yapar‏

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Evliliğinizi En Son Ne Zaman Bakıma Aldınız?!!

Evliliğinizi En Son Ne Zaman Bakıma Aldınız?!!

Alo, hayatım neredesin?" "Arabayı servise götürdüm de." "Yine mi? Daha geçen gün götürmedin mi? Senin de bir ayağın serviste. Varsa yoksa araban." "Senin de bir ayağın alışveriş merkezinde varsa yoksa evin." Evet, erkekler arabalarına, kadınlar evlerine itina gösterir. Öyle erkekler var ki, arabasının sesini dinler. "Acaba bu ses nereden geliyor?...
  4. Kendiniz için en son ne aldınız?

Kendiniz için en son ne aldınız?

Çocuktan kocadan sevgiliden aileden vakit ve nakit bulup da en son kendinize ne aldınız? ben en son kendime bir elbise aldım :tilili:
  5. en son  ne hediye aldınız

en son ne hediye aldınız

selam hanımlar hadi bakalım sorum hepinize en son eşinizden yada sevdiğiniz kişiden ne hediye aldınız yada siz ona hangi hediyeyi verdiniz sevgililer günü yaklaşırken birbirimize fikir verebiliriz iyi olur ne dersiniz?

Sayfayı Paylaş