gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hanımlar Gebelikte Genital Bölge Temizliği nasıl olmalı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelikte Genital Bölge Temizliği nasıl olmalı bana bu konuda acil bilgi verirseniz çok sevinirim. Bebeğe zarar vermesin diye nasıl bir yöntemle özel bögle temizliği yapabilirim?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hanımlar Gebelikte Genital Bölge Temizliği nasıl olmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet dönemlerinde genital bölge temizliği

Adet dönemlerinde genital bölge temizliği

Genital bölge çok terleyen bir bölge olduğu için sık sık temizlik yapılmazsa kötü kokulara neden olmanın yanında cinsel problemlere ve hastalıklara da neden olabilir. Kadınların adet döneminde genital bölge temizliği daha da bir önem kazanmaktadır. Genital bölge temizliği, kişisel temizlik uygulamaları arasında önemli yer tutmaktadır. Cinsel organlarımızın bulunduğu kasık bölgesinin her...
  2. Genital bölge temizliği

Genital bölge temizliği

Genital bölge temizlik ürünleri, nelerdir, kaç çeşittir hepsi burda arkadaşlar Kadınlar için en önemlişeydir genital temizlik. İşte sizlere genital temizlik için bazı ürünler arkadalar Hijyenik genital bölge solüsyonu İntim Mendil İntim Likid Genital bölge ferahlatıcı ve hijyen sağlayıcı jel Genital temzilik mendili ayrıntılı bilgi ve fiyatlarına BURAYA tıklayrak...
  3. Hamilelikte Genital Bölge Temizliği Nasıl Olmalıdır ?

Hamilelikte Genital Bölge Temizliği Nasıl Olmalıdır ?

Sevgili melekler, her kadın için genital bölge temizliği büyük önem taşır. Bu durum hassas bir dönem olan gebelik dönemi için daha da önem verilmesi gereken bir konudur. Bu yazımızda gebelikte genital bölge temizliği ile ilgili bazı bilgiler verceğiz sizlere ... Genital bölge temizliği kadınların sağlığı için yaşamsal bir önem taşıyor. Temizlik şartlarına dikkat edilmediği zaman ciddi...
  4. Hanımlar Gebelikte Magnezyum Kullanımı nasıl olmalı

Hanımlar Gebelikte Magnezyum Kullanımı nasıl olmalı

Gebelikte Magnezyum Kullanımı hakkında bana aranızda bilgi verecek olan var mı lütfen Gebelikte Magnezyum Kullanımı nasıl olmalı ve Gebelikte Magnezyum Kullanımı önemini öğrenmem lazım şimdiden cevap için tşkler
  5. Genital bölgedeki siğiller nasıl geçer?

Genital bölgedeki siğiller nasıl geçer?

genital bölge siğili nedir,genital bölge siğili neden olur,genital bölge siğiline ne iyi gelir,genital bölge siğili tedavisi,genital bölge siğili hakkında bilgiler Siğiller zaman zaman insanların vücudunda çıkan et benine benzeyen deri çıkıntılarına verilen isimdir. En çok ellerde parmakların yan taraflarında ve üstlerinde çıkan virütik bir deri hastalığıdır. Virüs üst deri...

Sayfayı Paylaş